حزن انگیز تولد ملکه الیزابت به عنوان Covid-19 تلفات عبور 15,000

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وجود خواهد داشت هیچ اسلحه سلام و دیگر وقایع تشریفاتی برای ملکه الیزابت 94 تولد در روز سه شنبه کاخ باکینگهام در روز شنبه اعلام کرد که شمار تلفات ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس در انگلستان صعود به 15,464 (یک روز-افزایش 888).

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد که تعهد خود را به انتخاب کنید تا 80 درصد از حقوق و دستمزد کارکنان furloughed توسط شرکت به مدت سه ماه خواهد بود و تمدید یک ماه دیگر از شرایط اقتصادی بعید است که برای بازیابی به زودی به اندازه کافی.

یک کاخ باکینگهام گفت: شاه تصمیم گرفته بود که اسلحه سلام معمولا برگزار شد در هاید پارک و برج لندن مناسب نخواهد بود در این زمان. همانطور که از شنبه, انگلستان-تعداد گسترده ای از موارد تست مثبت برای این ویروس 114,217 (روز ظهور 5,526).

ملکه که نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور پس از بوریس جانسون دولت اعلام کرد مستند و اقدامات دیگر در ماه مارس زودتر تحویل نادر پیام به کشورهای مشترک المنافع, قابل توجه خوشبین, توجه داشته باشید: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد”.

کریشن Arora, دکتر practicising برای 27 سال در کرویدون لندن در گذشت پس از آلوده شدن توسط ویروس, مقامات بهداشتی اعلام کرد. او یکی از بیش از 50 هند و دیگر غیر-سفید پزشکی حرفه ای که گذشت در روزهای اخیر.

اتحادیه های کارگری هشدار داد در روز شنبه که در ادامه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی می تواند منجر به کادر پزشکی حاضر به کار در بیمارستان های برخورد با هزاران نفر از بیماران. برخی از بیمارستان ها گزارش خواسته کارکنان به استفاده از پیش بند به جای استاندارد لباس.

سارا Gorton از اتحاد اتحادیه اروپا گفت: “اگر لباسهای اجرا کارکنان در مناطق با خطر بالا به خوبی ممکن است تصمیم می گیرید که آن را دیگر امن برای آنها به کار می کنند. هیچ بخشی از بیمه خدمات درمانی باید با استفاده از این حرکت به عنوان بهانه ای برای جیره تامین لباسهای زمانی که آنها هنوز هم سهام. که باعث آسیب رساندن به تفکیک اعتماد در یک زمان هنگامی که کارکنان در حال کار تحت فشار شدید.”

وزیر بهداشت مت Hancock بستری در جلسه مجلس عوام مراقبت بهداشتی و اجتماعی انتخاب کمیته در روز جمعه که بیمه خدمات درمانی بود “در لباس” توصیف آن به عنوان یک “نقطه فشار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>