فرمول یک و قهرمان جهان لوئیس همیلتون گفته یک شکست آشکار با عنوان رقیب حداکثر Verstappen به اذعان دستاوردهای خود را یک “نشانه ضعف”.

این فصل را ببینید همیلتون تلاش برای برابر مایکل شوماخر رکورد مسافت هفت قهرمانی جهان.

35 ساله راننده مرسدس بوده و نیروی غالب در مسابقه جایزه بزرگ در سال های اخیر با بریتن برنده پنج شش عنوان.

اما ردبول مسابقه Verstappen گفت: بسیاری از همیلتون موفقیت بود و به برتری خود را از اتومبیل مرسدس بنز با این مارکی داشتن برنده گذشته شش رانندگان و سازنده’ قهرمانی-یک فرمول یک رکورد است.

“من آن را خنده دار” گفت: همیلتون که در مورد خواسته Verstappen نظرات پس از مصرف 2020 مرسدس بنز برای اولین بار ‘تجزیه’ اجرا در Silverstone مدار در مرکزی انگلستان در روز جمعه.

“من همیشه شناخته شده است به انجام, من صحبت کردن در مسیر بنابراین من تمایل به دیدن که (انتقاد) به عنوان نشانه ای از ضعف” اضافه شده Hamilton 13 سال بزرگتر از هلندی راننده Verstappen.

همیلتون است که در حال حاضر در فینال 12 ماه از مرسدس بنز معامله به ارزش یک گزارش 40 میلیون دلار ($52 میلیون نفر از 48 میلیون یورو) در سال است.

اما با غول های فراری ظاهرا فاصله خود را از یک حرکت به ثبت نام, Hamilton, برجسته راننده می تواند در حال حاضر ثبت نام تمدید قرارداد با مرسدس بنز.

“این یک امتیاز واقعی بود می خواست به ماندن و به عنوان بخشی از یک تیم بزرگ” اضافه شده Hamilton. “این احساس بسیار خوبی است و من امیدوارم که من می تواند همچنان به کمک به کمک به موفقیت این تیم.

“هر سال من در تلاش برای بهبود, یک گام تا اصلاح این بازی و رویکرد روان. که چالش واقعی است.

“اما من باید یک تیم بزرگ است که من به کار با و هر سال ما در حال استخراج بیشتر از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de