یک اخطار سری از جلسات و snubs: چگونه راجستان بحران آمده است در…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره دولت در راجستان است که در مواجهه با یک بحران پس از مدت طولانی تفاوت بین وزیر Ashok Gehlot و معاون او Sachin خلبان سقوط کرده است.

Sachin خلبان نیز بوده است miffed بیش از یک پلیس متوجه به او را بیش از یک پروب مربوط به اتهام تلاش برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت است.

خلبان که همچنین رئیس کنگره ایالتی واحد بوده است, اردو در دهلی نو و دیدار رهبران ارشد این حزب بیش از آخر هفته.

42 ساله رهبر همراه با هواداران خود حضور نداشت در این جلسه از قانونگذاران کنگره روز دوشنبه در جیپور. او همچنین تبدیل کردن حزب خود را دعوت به حضور در جلسه بعدی در روز سه شنبه.

در اینجا این است که چگونه بحران در راجستان آب پز بیش از:

* آن آغاز شده با 10 ژوئیه اطلاع از عملیات ویژه گروه (SOG) از دولت و پلیس ضد ترور تیم ملی به Sachin خلبان و دیگران. این خواسته آنها به نظر می رسد برای بازجویی در ارتباط با این مورد ثبت شده توسط ATS که وجود دارد یک طرح برای پایین آوردن Ashok Gehlot دولت آغاز بحران کنونی است.

* این SOG بود گفت: آن را دستگیر کرده است BJP اعضای بهارات Malani و Ashok سینگ به اتهام تلاش برای سرنگونی دولت با ارائه 20-25 تومان کرور روپیه رشوه به هر نامشخص گذاران – اتهام وارد شده توسط Gehlot. یک گزارش اطلاعاتی (شاه) بود در برابر این دو تحت هندی قانون مجازات اسلامی را در بخش های مرتبط با فتنه و توطئه جنایی در روز جمعه.

* Gehlot بود در روز شنبه متهم به بی جی پی از تلاش برای “خرید قانونگذاران مانند بز” و بعد گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی که BJP را “بی پروایی نشان دادن تلاش” بود خنثی توسط کنگره است. هزینه شده است به شدت تکذیب کرد توسط BJP.

* خلبان آمد به دهلی نو در روز شنبه و ملاقات ارشد رهبر احمد پاتل به بحث در مورد این موضوع. او گفت: رهبر ارشد شناخته می شود از نزدیکان حزب رئیس جمهور سونیا گاندی در طول خاص در یک جلسه که تفاوت او با Ashok Gehlot رفته بود بیش از حد. همراه با او بودند حداقل 19 کنگره قانونگذاران بودند که تسلیم مختلف تفریحی از جمله ITC Grand بهارات در Gurugram.

* روز یکشنبه چندین قانون گذاران و دیدار وزرای Ashok Gehlot در محل اقامت خود را برای انتقال است که آنها را با وزیر در این ساعت از بحران است.

* در اواخر روز یکشنبه حزب کنگره با عجله دو مرکزی ناظران – Randeep سینگ Surjewala و آجی Maken – به جیپور در یک پیشنهاد به آهن از اختلاف بین خلبان و Ashok Gehlot که sparred در تعدادی از مسائل پس از تشکیل این حزب دولت در سال 2018 است.

* پس از جلسه ای که رفت و در اواخر شب به, دولت مسئول Avinash Pandey گفت که 109 MLAs باید امضا نامه های خود را از حمایت مربوط به Ashok Gehlot.

* Ashok Gehlot پس از آن به نام یک جلسه کنگره قانونگذاران در صبح روز دوشنبه و حزب صادر شده یک شلاق به حکم حضور همه آن MLAs.

* خلبان اردوگاه نیز گفت: در اواخر شب بیانیه منتشر شده در WhatsApp است که معاون وزیر است که حمایت از حدود 30 قانونگذاران در 200 عضو مجمع گفت Gehlot دولت در اقلیت است.

* پیش از کنگره مقننه پارتی, جلسه, Randeep سینگ Surjewala تمدید یک درخواست تجدید نظر توسط رهبران حزب به همه چیز صحبت کردن با یک “ذهن باز”. خلبان تبدیل شده است که بیش از حد.

* Ashok Gehlot نشان داد تعدادی از قانونگذاران حمایت از دولت او با لبخند برای دوربین های دیجیتال و حتی دیدم این پیروزی نشانه. این MLAs شد و سپس جمع کردن به رفت و آمد مکرر در دهلی-جیپور بزرگراه.

* Sachin خلبان را در کنار هم تصویری منتشر شده در اواخر روز شنبه از هواداران خود را در یک هتل در حومه دهلی نو است.

* او همچنین توبیخ حزب کنگره درخواست برای حضور در دومین جلسه مجلس در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>