یک ماه به مستند فوتبال مجبور به بازی بازی انتظار

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک ماه در حال حاضر به گذشت از آخرین مسابقات فوتبال شد, بازی های برگزار شده قبل از بسته بندی استادیوم در اروپا و ویران ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که هیچ کس می توان با قطعیت گفت که ورزش ممکن است بازگشت. جمعیت 50000 پر Ibrox ورزشگاه گلاسکو در پنج شنبه, مارس 12 برای دیدن رنجرز از دست دادن 3-1 به بایر لورکوزن در لیگ اروپا. دیگر مسابقات که شب شد بازی در پشت درهای بسته و یا به تعویق افتاد و در مجموع به عنوان ایتالیا اعلام کرد شمار تلفات از این ویروس منتقل شده بود 1,000.

سریع به جلو 31 روز و ارقام را برای گریم خواندن در سراسر اروپا با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان بدترین ضربه است. کشورها در سراسر این قاره در حال حاضر هفته به محدود مستندات.

هیچ کس نمی داند زمانی که ورزش را مجاز به راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته و اجازه دهید به تنهایی قبل از جمعیت. تاثیر روانی از وضعیت فعلی به معنی بسیاری از مردم ممکن است به خوبی در حال حاضر افکار دوم در مورد مخلوط کردن با جمعیت گسترده ای در یک مسابقه فوتبال در آینده است.

در هر صورت لیورپول به عنوان مدیر Jurgen Klopp اعتراف کرد زمانی که در لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در مارس 13: “امروز فوتبال و مسابقات فوتبال واقعا مهم نیستند و در همه.”

در عین حال باشگاه خود را در میان کسانی که بدترین ضربه تعلیق داده شده است که آنها ایستاده در آستانه برنده شدن در زبان انگلیسی عنوان برای اولین بار در 30 سال.

در انگلستان فوتبال باز نخواهد گشت تا آن را “امن و مناسب”برای انجام این کار مقامات گفته اند.

UEFA بدن حاکم برای بازی در اروپا باقی مانده است خوش بینانه در مورد چشم انداز از اتمام فصل و در حال کار بر روی امکان بازی در ماه های ژوئیه و اوت اگر نیاز بود.

الکساندر Ceferin لیگ جمهور نیز گفت که “به هیچ وجه” لیورپول باید محروم لیگ برتر عنوان و پیشنهاد کرد که “در مورد این مسابقات نمی تواند ما نیاز به پیدا کردن یک راه”.

دور انداختن یک فصل که نزدیک بود به نتیجه آن حس را می خواهم اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر این کمپین می تواند از سر گرفت.

– ‘بحرانی’ –

“هیچ بازی رقابت هیچ لیگ است که ارزش به خطر می اندازند یک زندگی انسان” رئیس فیفا جیانی رده مربیان گفته است. “این امر می تواند بیش از غیر مسئولانه به زور مسابقات به سر اگر همه چیز نیست 100 درصد امن است.”

آسیب های ناشی از COVID-19 چشمگیر بوده است. حتی بازیکنان نیست به نگرانی در مورد بازگشت به عمل است.

“این چیزی که من هستم هیچ گونه نگرانی در مورد. من فکر کردن در مورد خانواده در درجه اول و سپس در مورد این طبقه بندی شده اند. این یک وضعیت بحرانی” پاریس سنت ژرمن پابلو Sarabia به خبرگزاری فرانسه گفت.

پیشرو بازیکنان فوتبال و ارقام — از یوونتوس و فرانسه ستاره Blaise Matuidi به آرسنال مربی Mikel Arteta — باید آزمایش مثبت برای ویروس. سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز درگذشت.

یورو 2020 به تعویق افتاد, یک سال به عنوان کوپا امریکا.

بازیکنان در طرف بالا گرفته اند کاهش پرداخت از 70 درصد در مورد بارسلونا.

شده است وجود دارد بعید اختلاف در انگلستان پس از انگلستان وزیر بهداشت مت هنکاک به نام برای لیگ برتر بازیکنان به پذیرش کاهش دستمزد.

ثروتمند باشگاه انگلیسی نیز مواجه صهیونیستی برای ضربه زدن به یک طرح به دولت اجازه می دهد آنها را به کردند غیر از بازی کردن کارکنان. لیورپول انجام U-نوبه خود و عذر خواهی کرد برای داشتن اعمال می شود.

– تغییرات عمیقی? –

اما کسانی که ثروتمند باشگاه نمی تواند انجام دهد بدون درآمد آنها از پخش. که در هسته ناامیدی خود را به تکمیل این فصل است.

در انگلستان هزینه به باشگاه های لیگ برتر نیاز به بازپرداخت پخش برای مسابقات بازی قرار داده شده است در 762 میلیون پوند ($951m).

در حالی که بیکار بازیکنان گیر در خانه تلاش به دنبال تناسب اندام برنامه های خود را در جلو اتاق و یا باغ های بسیاری تعجب می کنم اگر فوتبال خواهد بود عمیقا تغییر به دلیل تاثیر مالی از این بحران است.

“اقتصاد متفاوت خواهد بود و خواهد شد تا فوتبال. شاید آن بهتر خواهد بود” اورتون مدیر کارلو آنچلوتی گفت: ایتالیا با Corriere dello Sport. که باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>