‘شاهکار’: آندرتیکر بازده در یک نماد جدید در WWE WrestleMania 36 و…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وقتی اعلام شد که آندرتیکر در حال رفتن به در AJ Styles در رسلمنیا 36, طرفداران شاد. ع بوده است, اینترنت عزیزم برای مدت زمان طولانی به دلیل خود برتر کشتی توانایی در حالی که هیچ کلمه ای توصیف legend of The Undertaker.

هنگامی که آن را اعلام کرد که سبک در مقابل یادداشت برداری است برای رفتن به یک boneyard بازی طرفداران بسیار شک و تردید است.

اوضاع کمی متفاوت است و این به عنوان یک تعداد زیادی از عناصر از 55 سال Mark Calaway زندگی شخصی بودند مورد استفاده در ساخت به مطابقت. هیچ کس نمی دانست چه انتظار از ‘boneyard’ بازی.

اما در این مسابقه تحویل داده و آن را تحویل داده ،

بخوانید | رسلمنیا 36: The Miz ‘s’ نامشخص بیماری’ منجر به تغییر در WWE Tag team title match

آندرتیکر نبود آندرتیکر بود که فقط درو او متفاوت بود. در حالی که امیرحسین را به بازی در یک تابوت یادداشت برداری آمد و سوار یک موتور سیکلت با متالیکا بازی در پس زمینه. آن را به بازگشت به Undertaker را ‘آمریکایی الاغ بد’ حیله. اما نه به طور کامل او را حفظ عناصر فوق العاده خود را در شخصیت.

آن را مانند یک buried alive match در یک انبار با باز کردن قبر. آن را به جلو و عقب با سبک گرفتن دست بالا در بین با توجه به چوبه دار و اندرسون را دخالت. وجود دارد باشلق دار ‘druids’ همچنین برای منحرف کردن اذهان یادداشت برداری.

یک چیز وجود دارد کاملا روشن است که یادداشت برداری شد شخصیت اصلی این داستان است و او همیشه در برابر دیوار خود را. ما شاهد ضرب و شتم و کبود Mark Calaway در وسط جایی که آن را شبیه او خواهد بود ضعف های سبک. امیرحسین حتی موفق به قرار دادن او در قبر و در پایان به نظر می رسید نزدیک برای یادداشت برداری.

اما که فقط ضد اوج. به طور چشمگیری Undertaker به نظر می رسد در پشت و سبک که در واقع به معنای به پایان AJ. او به التماس یادداشت برداری به دفن او اما بی فایده بود. امیرحسین زنده به گور شد و یادداشت برداری غالب در قهرمانانه مد.

بخوانید | Braun Strowman در نهایت برنده اولین عنوان قهرمانی جهان در WWE, شکست گلدبرگ در رسلمنیا 36

حتی اگر داستان سرایی و جو بودند campy و هیچ چیز مانند مسابقه کشتی سنتی اما طرفداران کاملا لذت می برد هر بیت از آن.

در یک بیت از داستان سرایی و سایهای, AJ گیر دست خود را از قبر’ به سیگنال است که همه چیز هنوز تمام نشده بین این دو است. و اگر هر چیزی این ثابت شده است که یادداشت برداری است که قطعا به پایان رسید. در واقع او به اصلاح و باز آفرینی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>