یک Ludhiana روستا می رود به خود قرنطینه برای جلوگیری از NRIs بازدید از بستگان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Divya Goyal | Ludhiana | به روز شده: مارس 25 سال 2020 9:18:28 pm

coronavirus Punjab, Punjab coronavirus, coronavirus in Punjab village, Punjab village quarantine, indian express news در جاده اصلی منتهی به روستای سنگر قرار داده شده است تا با نگه داشتن جوانان شب زنده داری. (اکسپرس عکس)

چهار جاده ها از جهات مختلف می تواند شما را به Hawas یک روستای کوچک در Ludhiana با جمعیت فقط حدود 1200 و چند NRIs که در حال بازگشت به صفحه اصلی این روز است.

اما با COVID-19 شیوع و مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در پنجاب آن است که تقریبا غیر ممکن است برای ورود به این روستا اگر کس است یک خارجی و یا حتی اگر یک دوست و یا نسبی زندگی می کنند وجود دارد. در حالی که در جاده اصلی منتهی به روستای سنگر قرار داده شده است تا با جوانان حفظ افروزی در دیگر جاده های آهن زاویه قرار داده شده است به عنوان سنگر. در چهارمین جاده, چرخ دستی شده اند پارک به عنوان موانع محدود کردن ورود خارجی ها.

این روستائیان راه رفتن به قرنطینه برای محافظت از خود از رمان coronavirus.

coronavirus Punjab, Punjab coronavirus, coronavirus in Punjab village, Punjab village quarantine, indian express news آهن زاویه نیز قرار داده شده است به عنوان یک مانع است. (اکسپرس عکس)

در این مرحله با توجه به sarpanch شوهر گرفته شده به عنوان “آخرین راه حل” پس از مردم موفق به رعایت مستند/حکومت نظامی دستورالعمل و نگهداری هجوم آوردند ایجاد کرد با وجود اینکه گفته نه به انجام این کار. “Lokan nu تاخیر reha hai ethhe کوی حزب چال راهی hai. بینا متلب سلام edhar udhar aai jaare ne saade pind مقررات منع رفت و آمد vich ششم (مردم فکر می کنم آن است که یک حزب در جریان است. آنها در حال بازدید از روستای ما با وجود مقررات منع رفت و آمد و بدون هیچ گونه کار). ما مونده بودیم و هیچ گزینه ای دیگر اما برای قرار دادن موانع در تمام جاده های منتهی به روستای ما. برخی از NRIs در این روستا که در بازگشت باید خود تهدید و خود را در خانه اما خارج شده بود هجوم آوردند برای دیدار با بستگان و دوستان خود. آنها حتی با در نظر گرفتن مقررات منع رفت و آمد به طور جدی چون تا به حال آنها نمی دانند که پیامد این ویروس می گوید:” Soni Grewal شوهر از روستا sarpanch.

Grewal می گوید که هر چند در ابتدا برخی از مردم در این روستا اعتراض به barricading آنها توصیه و گفت که این نبود زمان مناسب برای “خوش آمدید مهمان برای ناهار یا شام”.

“با منع رفت و آمد در محل برخی از مردم فکر می کردند آن زمان تعطیلات و آغاز هجوم آوردند روستای ما برای دیدار با بستگان و دوستان است. اما ما قرار نیست زندگی از دیگران در معرض خطر به دلیل برخی از مردم است. ما پشت بسیاری از مردم که می خواستند برای ورود به روستا به دیدار با بستگان و یا دوستان است. اجتماعی فاصله یک دور از ذهن مفهوم در اینجا” گفت: Grewal.

او گفت که برای روستا جاده اصلی آنها قرض موانع از پلیس. “پلیس قدردانی است که ما در تلاش برای محافظت از ما ایجاد کرد. در حال حاضر جوانان با ماسک محافظ نگه داری. خارجی ها اجازه داده شد حداقل تا مارس 31” گفت: Grewal.

Tajinder سینگ یک روستایی گفت که آنها نیز مرتب اسپری دستگاه برای ضد عفونی ایجاد کرد در حالی که دست sanitisers در حال ارائه شده برای همه ساکنان. “بسیاری از آنها هنوز هم نمی دانم چگونه این ویروس مسری است. آیا این زمان برای ما به نمایش پنجابی, مهمان نوازی,” او گفت:.

این روستا در حال حاضر قرار داده تا یک سیستم برای ارائه مواد غذایی و دارو در آستان.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>