توسط: تابناک | منتشرشده: مارس 22 سال 2020 11:13:39 am

A Herd Immunity Strategy Could Actually Work in Youthful India یک پلیس می فرستد رانندگان پس از او تلاش برای عبور از barricadeduring یک مستند در دهلی نو در مارس 20.

بحث با توجه به خطر بالای مرگ و میر یک coronavirus استراتژی دور انداخته شده توسط بریتانیا در حال تبلیغ به عنوان راه حل برای فقیر اما جوان کشورهایی مانند هند است.

گله ایمنی استراتژی است که اجازه می دهد اکثریت مردم برای به دست آوردن مقاومت به ویروس آلوده شدن و سپس دوره نقاهت می تواند در کمتر اقتصادی ویرانی و درد و رنج بشر از محدود مستندات طراحی شده برای جلوگیری از این ویروس را گسترش تعدادی از کارشناسان شروع به استدلال می کنند در کشور 1.3 میلیارد نفر است.

“هیچ کشوری نمی تواند تحمل یک دوره طولانی مدت از مستندات و حداقل از یک کشور مانند هند” گفت: Jayaprakash Muliyil برجسته هندی اپیدمیولوژی. “شما ممکن است قادر به رسیدن به یک نقطه از گله ایمنی بدون عفونت واقعا با ابتلا به افراد مسن. و هنگامی که گله ایمنی می رسد تعداد کافی شیوع بیماری متوقف خواهد شد و افراد مسن نیز امن است.”

یک تیم از محققان در دانشگاه پرینستون و مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست بهداشت عمومی بشر مستقر در دهلی نو و واشنگتن را شناسایی کرده است که هند به عنوان یک محل که در آن این استراتژی موفق می تواند به دلیل نامتناسب جمعیت جوان را کمتر در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ است.

گفتند اجازه می دهد این ویروس به هر طریقی در یک کنترل راه برای بعد از هفت ماه می دهد 60 درصد از کشور مردم را مصونیت در ماه نوامبر و در نتیجه توقف این بیماری است.

مرگ و میر می تواند محدود به عنوان ویروس گسترش می یابد در مقایسه با کشورهای اروپایی مانند ایتالیا با توجه به این که 93.5 درصد از جمعیت هند کمتر از 65 آنها گفت: هر چند هیچ تلفات پیش بینی منتشر شد.

رادیکال پیشنهاد تأکید چالش هایی که فقیر کشورهای در حال توسعه — از جمله کشورهایی مثل اندونزی و برخی از کشورهای جنوب صحرای آفریقا — در صورت در مهار اپیدمی استفاده از این مستند که اقدامات اتخاذ شده توسط اقتصادهای پیشرفته.

عدم امکان اجتماعی فاصله در شلوغ شرایط زندگی مانند در بسیاری از شهرستانها و روستاها در هندوستان عدم تست کیت برای تشخیص عفونت و درد و رنج انسان رخ می دهد که در مستندات نشان می دهد راه های مختلف ممکن است مورد نیاز در این مکان.

A Herd Immunity Strategy Could Actually Work in Youthful India

برای انجام این پرینستون و CDDEP تیم توصیه می کند بلند کردن اجسام هند سخت مستند — که تمدید شده است به 3 — و اجازه بیشتر از جمعیت کمتر از 60 بازگشت به زندگی عادی اجتماعی هر چند فاصله هنوز هم می تواند به تشویق و ماسک مورد نیاز خواهد بود و اجتماعات بزرگ خواهد بود ممنوع شد. بازگشایی خواهد بود همراه با تلاش برای تست به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و منزوی تایید و موارد مشکوک.

دولت نارندرا نخست وزیر داده است هیچ نشانه ای از آن قصد دارد به اتخاذ چنین استراتژی است.

در عین حال دولت گذاشته معیار است که به طور موثر جیره coronavirus آزمون محدود کردن آنها را بسیار بیمار و یا بیشتر در معرض خطر است. منتقدان که مشکوک به این بیماری گسترش یافته است خیلی بیشتر به طور گسترده ای از آمار رسمی نشان می دهد می گویند دولت محدود معیارهای مقدار به اجازه می دهد این بیماری به گسترش است.

بدبین هندی پزشکان بریس برای سونامی ویروس موارد

“در برخی از حس به شما می گویند ما خواهد اجازه دهید آنها را آلوده و بهبود و مراقبت تنها کسانی که بیمار هستند” گفت: T. Sundararaman جدید دهلی نو-جهانی بر اساس هماهنگ کننده سلامت مردم و جنبش و بهداشت عمومی ، “این است که سیاست های, این چیزی است که آن را به مقدار.”

دولت اتحاد خود را حفظ معیارهای تست می دهد دقیق شمارش هند تعداد موارد و می گوید: این بیماری نه, پخش كردن, untracked در جامعه است. با این وجود هند ramped تا تست آن است که پیدا کردن بیشتر موارد هر روز آوردن در سراسر کشور شمارش به 18,658 با 592 مرگ و میر به عنوان از آوریل 20.

اما اگر سوال باقی می ماند که به میزان و شدت هند شیوع هزینه های دولت را مستند روشن هستند. دولت های محلی باید به حال به راه اندازی اردوگاه به خانه 1.25 میلیون مهاجر که در سمت چپ شهرستانها هنگامی که آنها از دست کار می کنند در حالی که مواد غذایی اردوگاه خوراک 7.5 میلیون روزانه دستمزد حقوق بگیران نیز ارائه شده بی بضاعت توسط lockdown. در حال حاضر وجود دارد نشانه این اقدامات موقت شروع به نزاع.

هند کارگران پرداخت 4 دلار در روز به دام افتاده بین گرسنگی و ویروس

“ما در حال برخورد با یک تجارت کردن در برابر گرسنگی, گرسنگی, این همه چیزهای دیگر” گفت: Ramanan Laxminarayan مدیر CDDEP و پرینستون محقق. اجازه می دهد coronavirus به گسترش در یک کنترل از راه “بدون شک وجود خواهد داشت, مرگ و میر, اما از آن خواهد شد بسیار کوچکتر از این راه و از آن باز می شود تا ما برای کسب و کار نوامبر,” او گفت:.

اما این استراتژی در حال حاضر ثابت شده بحث برانگیز در سطح بین المللی. انگلستان به تصویب رسید و سپس آن را رها زود همه گیر پس از پیش بینی خود را نشان داد سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود غرق منجر به بستری شدن در بیمارستان. که مختصر dalliance هنوز در حال سرزنش برای دولت بریتانیا را آهسته پاسخ در آزمایش ویروس.

مخاطره آمیز استراتژی

حتی در کشوری مثل هند با جمعیت مفهوم ذاتی خطرات. اجازه دادن به مردم برای تبدیل شدن به آلوده به ناچار آوردن بسیاری از بیماران به بیمارستان است. محققان می گویند هند باید به فوریت گسترش مراقبتهای ویژه و جداسازی بستر ظرفیت به اطمینان حاصل شود که امواج متعدد از بیماران نمی شوند تلفات قبل از گله ایمنی رسیده است.

خطر دیگر این است که هند را بدترین در جهان آلودگی هوا و میزان بالای فشار خون بالا و دیابت را به خطر بیافتد جوان سلامت مردم به این معنی است که مرگ و میر ناشی از این ویروس می تواند بالاتر از حد انتظار است. مردم ممکن است اجازه دهید خود را نگهبانان و موفق به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من نگران که آن را به استراحت نگرانی از افراد جوان که هنوز هم باقی می ماند قابل توجهی خطر خود” Jason Andrews, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه استنفورد گفت: در یک ایمیل. “پیام خاص ممکن است منجر جوانتر مردم به خودشان به عنوان در خطر پایین تر از آنها هستند و قادر به درک بالقوه خود نقش مهمی در انتقال است.”

و با توجه به این رمان coronavirus تنها ساخته شده اولین آن در انسان برخی از زمان در اواخر سال گذشته هنوز هم وجود دارد بسیاری که ناشناخته است. مصونیت از ویروس ممکن است یک فرایند پیچیده تر از انتظار می رود. یک گروه از محققان تخمین زده می شود آنجا که 82 درصد از این جمعیت را باید آلوده قبل از گله ایمنی رسیده است.

“نظر من این است که تعدادی از سوالات در مورد این که آیا آن کار می کنند” گفت: Marc Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “سوالات اصلی بودن چقدر ایمنی نیاز داریم در جامعه و چقدر ایمنی, آیا هر فرد به عنوان یک نتیجه از عفونت است.”

سپس نیز وجود دارد این سوال که آیا ممکن است به دیوار خاموش بالاتر خطر بخشی از جمعیت پر بسته بندی شده هند که در آن چند نسل معمولا زندگی در زیر یک سقف.

در نهایت محققان لابی برای استراتژی استدلال می کنند که پرورش گله ایمنی ممکن است بهترین از بد مختلف گزینه های.

“من فکر می کنم در نهایت همه کشورها را به دنبال خواهد داشت این مدل” Laxminarayan گفت. “از آنجا که در غیر این صورت ما در حال رفتن به در قفل و خاموش کردن تمام راه را از طریق تا ماه ژوئن سال آینده.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de