اول: پنج Pyaras با kirpans منجر به صفوف مذهبی به Kartarpur صاحب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaldeep سینگ Brar | امریتسار | انتشار: 4 مارس سال 2020 10:56:11 am

A first: Panj Pyaras with kirpans to lead religious procession to Kartarpur Sahib یک صفوف مذهبی را به Gurdwara Kartarpur صاحب, طریق تازگی ساخته راهرو توسط هند و پاکستان است. (فایل)

در اولین صفوف مذهبی را به Gurdwara Kartarpur صاحب, طریق تازگی ساخته راهرو توسط هند و پاکستان است.

دولت هند اجازه داده است صفوف را همراه با آن گورو گرانت صاحب. پنج Pyaras حمل kirpans (شمشیر) و سیک پرچم Nishan صاحب خواهد شد که منجر صفوف.

Nirol Seva Sanstha یک سازمان غیردولتی آغاز شده بود به صفوف مذهبی از Gurdwara Ber صاحب در سولتنپور لدهی در پنجاب در فوریه 21. آن را Gurdwara Kartarpur صاحب در پاکستان در مارس 7. صفوف سفر را از طریق پنجاب قبل از رسیدن به مقصد آن است.

“ما ثبت نام بیش از 500 جانبازان برای این صفوف مذهبی. همه جانبازان را بر صلیب به پاکستان در قالب صفوف مذهبی. از آن خواهد شد اولین بار است که یک مذهبی صفوف عبور خواهد کرد و به پاکستان از طریق Kartarpur راهرو. ما تمام مجوزهای لازم را از دولت هند گفت:” Jagdeep سینگ Sodhi رئیس Nirol Seva Sanstha.

امنیت داخلی بخش از وزارت امور خارجی در آن نامه مورخ 4 فوریه اعلام کرد که صفوف مذهبی خواهد بود حمل گورو گرانت صاحب پنج Kirpans پنج Nishan صاحب یک Chaur صاحب و یکی Palki صاحب است.

این Shiromani Gurudwara Parbandhak کمیته (SGPC) تا به حال نیز برنامه ریزی صفوف مذهبی از Nankana صاحب در پاکستان به سولتنپور لدهی در هند. تنها گورو گرانت صاحب حال عبور از مرز.

“من برگزار شد جلسه با مقامات سفارشی در دره بابا ناناک امروز. آنها در حال حاضر دریافت دستورالعمل و آنها به من گفت که وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکل. من نیز به اطلاع پاکستان سیک Gurudwara Parbhandak کمیته از طریق ایمیل در مورد سفر ما” گفت: Jagdeep سینگ.

“ما شده اند به گرفتن پاسخ از Sangat در راه است. مردم می خواهید برای رفتن به Kartarpur صاحب است. بسیاری از همین حالا باید پاسپورت. دیگران نمی دانند که چگونه به اعمال می شود. ما امیدواریم که این صفوف مذهبی نه تنها به آموزش مردم در مورد چگونه برای رفتن در Gurdwara Kartarpur صاحب, بلکه دولت های مربوطه در مورد نحوه Sikh Sangat تسهیل می شود در یک راه بهتر برای دیدار تاریخی gurdwara” گفت: Jagdeep سینگ.

نارندرا نخست وزیر بود و در 9 نوامبر سال گذشته افتتاح Kartarpur راهرو که لینک Gurdwara Darbar صاحب در پاکستان محل استراحت نهایی سیک بنیانگذار Guru Nanak Dev به دره بابا ناناک حرم در Gurdaspur منطقه پنجاب.

رایگان سرویس اتوبوس برای Kartarpur راهرو

این SGPC راه اندازی رایگان سرویس اتوبوس از معبد طلایی امریتسار به Kartarpur صاحب راهرو در روز سه شنبه.

اتوبوس را ترک خواهد کرد از میراث خیابان امریتسار در حدود 8 صبح و در شب. زائران خواهد بود قادر به استفاده از اتوبوس رایگان از هزینه.

“بسیاری از زائران اقامت در امریتسار شب قبل از برنامه ریزی سفر به Gurdwara Kartarpur صاحب است. بنابراین این اتوبوس خواهد بود یک سرویس خوب برای زائران گفت: SGPC عضو Bhagwant سینگ Sialka.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>