یک میلیارد به علاوه سرپا ایستادن کردن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek G Dastidar , Abantika Ghosh | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 5:15:25 am

nation wide lockdown, coronavirus sccare, positive cases, Narendra modi, indian express news وزیر Uddhav Thackeray به حالت تعلیق از خدمات دولتی حمل و نقل و اتوبوس های خصوصی اما مجاز خدمات اتوبوس در شهرستانها به طوری که افراد درگیر در خدمات ضروری می تواند به کار. (عکس)

به عنوان Janata مقررات منع رفت و آمد به نام نخست وزیر نارندرا زخم یکشنبه با مردم سراسر کشور در پاسخ با ماندن در داخل ساختمان و کف آن کار به نبرد coronavirus تهدید دولت آمادگی این کشور برای یک مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در کشت از اقدامات فوق العاده, مقامات اعلام کرد کامل مستند از 75 منطقه در 22 متحده و اتحادیه سرزمین و به حالت تعلیق در همه مسافر قطار بین دولت و اتوبوس و مترو خدمات در سراسر کشور تا 31 مارس است.

دهلی نو, Jharkhand, Punjab و Nagaland اعلام کرد ایالت مستند معافیت تنها خدمات ضروری در حالی که مشابه محدودیت اعلام شد در تعدادی از مناطق در ایالت بیهار در Haryana, Uttar Pradesh, و, West Bengal.

بمبئی قطار محلی شده است به حالت تعلیق تا 31 مارس و بخش 144 از CrPC است که استناد در چندین شهر و شهرک در ماهاراشترا برای جلوگیری مردم از تجمع در یک نقطه.

وزیر Uddhav Thackeray به حالت تعلیق از خدمات دولتی حمل و نقل و اتوبوس های خصوصی اما مجاز خدمات اتوبوس در شهرستانها به طوری که افراد درگیر در خدمات ضروری می تواند به کار. او همچنین مقایسه کردن تعدادی از کارکنان در ادارات دولتی به 5 درصد از کل کارکنان قدرت است.

چندین ایالت ماهاراشترا از جمله کرالا راجستان و Uttarakhand قبلا اعمال جزئی یا کامل مستند.

اعلام اقدامات در دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal و Lt فرماندار آنیل Baijal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که دهلی نو خواهد بود در مستند از ساعت 6 صبح روز شنبه به نیمه شب 31 مارس است. گورگان Noida و Ghaziabad را نیز به حالت تعلیق درآورد اما خدمات ضروری است.

حمل و نقل عمومی از جمله خصوصی کابین مانند Ola و بارگذاری مترو, مذهبی, مکان ها و پروازهای بین المللی و همچنین ساخت و ساز متوقف می شود. اتوبوس تحت DTC کار خواهد کرد در 25 درصد ظرفیت است. مرزهای دولتی نیز خواهد بود مهر و موم شده اجازه می دهد تنها کسانی که درگیر در خدمات ضروری برای عبور. مونتاژ بیش از پنج نفر ممنوع است.

مدت کوتاهی پس از دولت دهلی نو را سفارش یک سخنگوی مرکزی هواپیمایی وزارت روشن است که IGI فرودگاه ادامه خواهد داد به کار گیرند. “پروازهای داخلی به و از فرودگاه IGI دهلی نو باید همچنان به کار و فرودگاه باقی خواهد ماند کاربردی” سخنگوی گفت.

به دولت خود دستور به قفل کردن 75 از مناطق که در آن موارد مثبت و یا مرگ و میر گزارش شده است نخست وزیر مودی با توجه به توییتر گفت: “Janata حکومت نظامی به پایان خواهد رسید و در 9 ساعت اما این به آن معنا نیست که ما شروع به جشن. این آغاز یک نبرد طولانی. مردم نباید بیرون آمدن از خانه ها در کشور است که اعلام کرد یک مستند. در بقیه متحده اگر آن را خیلی مهم نمی آیند در خارج از خانه.”

در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه مردم در سراسر کشور دست می زدند دوست فلزی مخازن منفجر صدف حلزونی پوسته به تحسین کسانی که کار به نبرد coronavirus. “در این کشور تشکر کرد هر کسی که رهبری مبارزه با کرونا ویروس. با تشکر فراوان از هموطنان” مودی توییتی.

مقامات گفت: تصمیم بر این گام های فوق العاده ای گرفته شد در یک نشست سطح بالا از رئیس دبیران از همه کشورها و دولت دبیر و اصلی وزیر به نخست وزیر.

“این توافق وجود دارد که نیاز فوری به گسترش محدودیت در حرکت های غیر ضروری حمل و نقل مسافر از جمله بین دولت حمل و نقل اتوبوس تا 31 مارس سال 2020” یک بیانیه رسمی صادر شده پس از این دیدار گفت.

“دولت در دولت توصیه شد به صدور دستورات مناسب اجازه می دهد تا تنها خدمات ضروری به کار در 75 منطقه که گزارش مورد تأیید و یا تلفات مربوط به COVID 19” آن گفت:. “دولت در دولت ها ممکن است گسترش لیست بسته به ارزیابی خود از وضعیت.”

تصمیم به توقف اینتر-دولت حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شد پس از مردم به خصوص کارگران مهاجر در شهرهای بزرگ درهم به قطار برای بازگشت به روستاهای خود را عمدتا در ایالت های شرقی.

75 مناطق شناسایی شده پس از نشست حساب برای نزدیک به 24 کرور از کل جمعیت — حدود 20 درصد از جمعیت طبق سرشماری سال 2011. کل مستند جمعیت می تواند بالاتر از بسیاری از کشورها تصمیم به گسترش مستند.

این منطقه باقی خواهد ماند و تحت مستند:

آندرا پرادش: Prakasam ویجیاوادا و Vizag
Chandigarh: Chandigarh
چتیسگر: ریپور
دهلی نو: Central East Delhi North Delhi North West Delhi North East Delhi South Delhi و غرب دهلی نو
گجرات: Kutchh, Rajkot, گاندینگر سورت وادودارا و احمدآباد
هاریانا: Faridabad Sonepat, Panchkula, پنیپت و Gurugram
هیماچال پرادش: Kangra
جامو و کشمیر: سرینگر و جامو
Karnataka: بنگلور Chikkaballapura, میسور Kodagu و Kalaburgi
کرالا: Alappuzha Ernakulam, ایدوککی Kannur, Kasaragod, Kottayam, Malappuram, Pathanamthitta, تریواندروم و تریسور
Ladakh: کرگیل و له
Madhya Pradesh: جبلپر
Maharashtra: Ahmednagar, Aurangabad, Mumbai, Nagpur, بمبئی, حومه شهر پونا رتنگیری, Raigad قهوهای مایل به زرد و یوتمل
Odisha: خوردا
تامیل نادو: Mahe
پنجاب: Hoshiarpur, SAS نگر و SBS نگر
راجستان: بیلوارا, رانی, سیکر و جیپور
تامیل نادو: Chennai ارد و کنچیپورم
Telangana: Bhadradri کتهگودم حیدرآباد Medchal, Rangareddy و سنگرددی
اوتار پرادش: آگرا GB ناگار Ghaziabad بنارس لخیمپور خری و لکنو
Uttarakhand: دهرادون
West Bengal: کلکته و, North 24 Parganas

— با انس گزارش از New Delhi Mumbai

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>