95 از 244 نمایندگان مجلس وجود ندارد و از همه کمیته پارلمانی دیدار می گوید: Venkaiah …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان بسیاری از 95 نمایندگان مجلس حضور نداشت حتی یک جلسه پارلمانی ایستاده کمیته ای که در بررسی اعتبارات برای وزارتخانه پس از ارائه بودجه اتحادیه برای 2020-21 مالی Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu روز دوشنبه گفت:.

ده دو بخش مربوط به مجلس ایستاده کمیته ها با 244 نمایندگان مجلس از هر دو Lok سبها و Rajya سبها در نظر گرفته شده تقاضا برای کمک های مالی از تمام وزارتخانه ها در طول سه هفته تعطیلی زیر ارائه بودجه.

دادن حساب از جلسات این پانل در روز افتتاح Rajya سبها پس از زنگ تفریح Naidu گفت: “95 اعضای حسابداری برای 39 درصد از مجموع 244 نه حضور در هر جلسه به درخواست برای کمک های مالی. تنها 28 اعضای صفر بود حضور آخرین بار”.

از 78 Rajya سبها نمایندگان مجلس در این کمیته 23 یا 29 درصد حضور نداشت هر جلسه به عنوان در برابر 11 جمله اعضا در آخرین بررسی در ماه دسامبر. از 166 Lok سبها نمایندگان مجلس 78 یا 47 درصد غایب بودند در تمام جلسات از این پانل ها در برابر 72 تن از نمایندگان مجلس در آخرین نقد و بررسی, او گفت:.

Naidu گفت: از آنجا که مقدمه ای از بخش مربوط به مجلس ایستاده کمیته در سال 1993 قابل توجهی کار مجلس در حال معامله توسط این پانل که از اعضای همه احزاب و کار در یک سازمان غیر حزبی به شیوه ای.

جلسات این پانل را برای حدود 30 نشست پارلمان و پر کردن خلاء ایجاد شده توسط کاهش در تعداد روزهایی که مجلس شورای اسلامی در دیدار — در 60-70 روز در یک سال زودتر از 100 یا بیشتر, او گفت:, و اضافه کرد که در سه هفته زنگ تفریح بود برای 24 بخش مربوط به مجلس ایستاده کمیته در نظر گرفتن تقاضا برای کمک های مالی از همه وزارتخانه ها به عنوان پیشنهاد در بودجه ارائه شده در فوریه 1. “تعداد کاربرانی که به قلم دو یا بیشتر پی در پی جلسات افزایش یافته است و از 100 سال گذشته به 106 در حال حاضر. این شامل 28 عضو از Rajya سبها در مورد آخرین نقد و بررسی و 78 از اعضای Lok سبها با افزایش شش از آخرین بار” او گفت:.

Naidu گفت: ورزش را در پاسخگویی و شفافیت در سیستم به طوری که مجلس عملکرد می تواند بهبود بخشد.

“من می خواهم به تکرار درخواست من از رهبران تمام احزاب طبقه رهبران و اعضای برای اطمینان بهتر است حضور در جلسات کمیته های پارلمانی به طوری که آنها انجام عدالت به قیمومیت که با آنها تصور شده است. این حکم کمی و کیفی بهبود,” او گفت:.

Naidu گفت: از 24 بخش مربوط به مجلس ایستاده کمیته 8 مربوط به Rajya سبها دیدم 45.35 درصد حضور در جلسات 20 برگزار شد در بودجه زنگ تفریح.

“من خوشحال نیست که در تعداد” او گفت:. “چهار نفر از این هشت کمیته گزارش داده اند که حضور بیش از 50 درصد است که یک علامت مثبت است. بالاترین حضور 65.51 درصد بوده است در جلسات کمیته بهداشت و رفاه خانواده. من نیز مبارک به اطلاع میرساند که 19 از 29 نفر از اعضای این کمیته حضور داشتند هر یک از سه جلسات کمیته. کمترین حضور 32.25 درصد بوده است در رابطه با کمیته تجارت است.” حضور در Rajya سبها نمایندگان مجلس در 52.57 درصد همچنان بالاتر از Lok سبها در 46.37 درصد است.

“در حالی که به طور کلی حضور اعضای BJP و کنگره حسابداری در مجموع 142 عضو شده بسیار بالاتر از 50 درصد حضور اعضا از دیگر احزاب حسابداری برای 102 عضو شده فقط در حدود 40 درصد است.”

دادن حساب کار این کمیته در رابطه با خواسته برای کمک های مالی برای 2020-21 گفت: در 8 پانل Rajya سبها برگزار 20 جلسات و بحث مطالبات از 18 وزارتخانه بیش از 63 ساعت که برابر با بیش از 10 نشستن در خانه.

به طور مشابه, 16 کمیته های Lok سبها تا به حال یکی دیگر از 20 نشست مجلس.

“در همه کار قرار داده و در مجموع 24 DRSCs در بررسی تقاضا برای کمک های مالی از تمام وزارتخانه ها برابر با 30 روز از عملکرد این مجلس است که کاملا قابل توجه است. که به تنهایی می گیرد و در مجموع نشست پارلمان در طول یک سال به بیش از 100 روز” او گفت:.

به عنوان بسیاری از 87 نمایندگان مجلس از Lok سبها و Rajya سبها از 244 اعضای پانل حضور داشتند تمام جلسات نسبت به 36 نمایندگان مجلس سال گذشته است. “تعداد اعضای Rajya سبها با حضور کامل از افزایش 18 آخرین زمان به 28 در حال حاضر. در مورد Lok سبها اعضای این افزایش در این زمینه شده است از 18 آخرین زمان به 59 در حال حاضر.” “برای اولین بار بخشی از بودجه جلسه تا حد زیادی شده است هدفمند با 96 درصد بهره وری” Naidu گفت. “من امیدوارم که این بخش از جلسه را ثابت خواهد بود و حتی بیشتر معنی دار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>