هند گزارش 328 جدید کروناویروس موارد از دیروز که در زمان ترکیب چوب خط حساب کردن از آلوده از 29 متحده و اتحادیه سرزمین به سال 1965 از جمله 50 مرگ یک دوجین از آن گزارش شد در 24 ساعت گذشته, بهداشت وزارت گفت: در روز پنج شنبه.

به مقامات دولت مرکزی اضافه شده که در مجموع 9000 Tablighi Jamaat کارگران و اولیه خود را مخاطبین شناسایی شده اند که تا کنون قرار داده و در قرنطینه. 1306 از آنها خارجی هستند و بقیه هندی هستند. این اعداد می تواند افزایش یابد اگر مخاطبین بیشتر گزارش شده است.

“وجود دارد حدود 2000 جماعت کارگران در دهلی نو از جمله حدود 250 خارجی. 1804 از آنها منتقل شده به مراکز قرنطینه و 302 علامتی موارد بستری شده اند” گفت: Punya Salila پژو مشترک دبیر خانه وزارت.

این جماعت اعضای مشخص شد از Andaman Nicobar, دهلی نو, Jammu and Kashmir, Tamil Nadu, Telangana, Rajasthan, آندرا پرادش, آسام, Uttar Pradesh و تامیل نادو ارشد وزارت بهداشت رسمی اضافه شده است.

“400 موارد شناسایی شده اند از این کشورها با اپیدمیولوژیک ارتباط به این خوشه. تست اضافی در جریان است و بیشتر موارد مثبت ممکن است مربوط به این خوشه” گفت: Lav Agarwal, مشترک, وزیر وزارت بهداشت ،

Agarwal گفت که بسیاری از coronavirus موارد مثبت در میان اعضای جماعت بودند از Tamil Nadu.

“173 مثبت موارد یافت شده اند از تامیل نادو 11 از راجستان 9 از Andaman Nicobar, 47 از دهلی 33 از Telangana, 67 از آندرا پرادش 16 از آسام 22 از جامو و کشمیر و دو از تامیل نادو,” Agarwal گفت و افزود که این تعداد افزایش می دهد به عنوان نتایج حاصل از نمونه های بیشتر می آیند در طول چند روز آینده.

مقامات دولت در روال روزانه توجیهی در Covid-19 وضعیت و دولت را مهار تلاش های گفت که متحده شده اند دوباره پرسید: به شدت به اجرای مقررات مستند بدون هیچ استثنا.

“مستند تخلفات مجازات جرم تحت مدیریت بحران عمل می کنند و دولت ها خواسته شده است به شدت اجرای مقررات و بدون هیچ گونه ترس و یا به نفع” Agarwal گفت.

نخست وزیر نارندرا توصیه رئیس وزرای دولت به اولویت های “تست ردیابی جداسازی و quarantining” و درخواست آنها برای او ارسال پیشنهادات خود را برای یک مبهوت خروج از کشور مستند به پایان می رسد که در تاریخ 14 آوریل.

در طول تعامل نخست وزیر تشکر ایالات متحده برای حمایت از این مستند تصمیم به دلیل که هند دست به برخی از موفقیت در محدود کردن گسترش Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im