حداقل نه نفر از جمله سه کودک و سه زن بودند و برق به مرگ و بیش از 30 مجروح زمانی که یک اتوبوس که در آن آنها در سفر بودند در تماس با سربار 11KV زنده انتقال سیم در Odisha را Ganjam منطقه در روز یکشنبه یک مقام پلیس گفت:.

این گروه از 43 نفر از Dangulupadu روستا بود در راه خود را برای حضور در یک تعامل تابع در Sikharada روستای Ganjam را Golanthara منطقه که خود را در تماس با تضعیف 11 کیلو ولت خط در نزدیکی Melpaturu ایجاد کرد. خودرو بلافاصله گرفتار آتش ذغال سنگ حداقل ده نفر است. آن زمان حداقل نیم ساعت قبل از اتصال برق می تواند جامعی.

Berhampur SP Pinak Mishra گفت: مردم با عجله به نجات زخمی شدند. پنج دستگاه آمبولانس و آتش مناقصات نیز رسیده نقطه به انجام عملیات امداد و نجات.

همه مجروح منتقل شده به MKCG کالج پزشکی و بیمارستان در Berhampur. Mishra گفت: حداقل سه نفر از زخمی حیاتی هستند.

ابراز غم و اندوه بیش از بدبختی وزیر Naveen Patnaik اعلام کرد Rs 2 لاخ سابق gratia برای خانواده هر متوفی و درمان رایگان برای کسانی که مجروح شده اند.

“مقامات جنوب شرکت برق از Odisha محدود را در بر داشت که سیم آویز در ارتفاع 3.1 متر در حالی که آن را باید حداقل 6 متر است.

یک مورد ثبت خواهد شد و اقدام خواهد شد بر اساس این گزارش” Mishra گفت.

مردم محلی در Melpaturu ادعا شده که این خط انتقال بود تضعیف شده پس از چند هفته گذشته و همه شکایات به شرکت توزیع گوش شنوا پیدا نکرد.

در یک حادثه مشابه یک اتوبوس حامل حدود 70 گردشگران خوش شانس بود فرار از تضعیف 11 کیلو ولت سیم در جلسور منطقه بلسر منطقه که آن را در تماس با ولتاژ بالا سیم در صبح روز یکشنبه. راننده اتوبوس با وجود وارد شدن شوک الکتریکی موفق به پشت خودرو. با این حال یکی از مسافران آسیب های پایدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im