85 درصد Covid-19 مرگ و میر در 45-به همراه براکت سن: دولت داده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیماران بیش از سن 45 سال که به صورت 25 درصد از جمعیت کشور حساب برای 85 درصد از هند Covid-19 مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه به عنوان آن اظهار داشت که این کشور شده است قادر به مدیریت شیوع “نسبتا خوب” با موارد و مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از مردم در اینجا در میان بالاترین در جهان است.

این یافته ها در مورد سن-حکیم توزیع مرگ و میر به دلیل بیماری کروناویروس در هند در خط با آنچه دانشمندان را در مورد روند جهانی این بیماری آن است disproportionally کشنده برای کسانی که مسن تر هستند. مقامات داشتند و انتشار هر گونه اطلاعات در مورد فروپاشی موارد بر اساس جنسیت و بیماریهای همراه.

مقامات ارشد دولتی در اولین Covid-19 نشست خبری توسط وزارت بهداشت و درمان در نزدیک به یک ماه نیز تصریح کرد که هند هنوز به جامعه انتقال مرحله و گفت که تنها شده اند “ترجمه شیوع بیماری در برخی از مناطق جغرافیایی”.

 

“ممکن است برخی از موضعی جیب که در آن انتقال بالا است اما به عنوان یک کشور وجود ندارد و جامعه انتقال در هند” اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت به طور جداگانه در روز پنج شنبه پس از ریاست 18th نشست گروه وزیران در Covid-19.

وزارت بهداشت در نشست خبری یک روز پس از هند شاهد بزرگترین واحد بعد سنبله در Covid-19 موارد با 25,724 عفونت های جدید در روز چهارشنبه برای اولین بار بیش از 25000 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت. همانطور که از پنج شنبه شب 794,117 تایید موارد Covid-19 شده بود شناسایی شده در کشور و 21,577 مردم مرده بود با 25,871 موارد و 441 مرگ و میر گزارش روز پنج شنبه با توجه به HT را Covid-19 داشبورد.

دولت دادهها نشان داد که 85 درصد از تمام افرادی که فوت کرده اند با توجه به Covid-19 در کشور شد بیش از سن 45 سال است. افراد بین سنین 60 تا 74 سال که تنها 8 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند بیشترین تعداد مرگ و میر — 39 درصد. کسانی که مسن تر از 75 (2% جمعیت هند) حساب 14 درصد از کل Covid مرگ و میر.

در انتهای دیگر این طیف افراد زیر 14 سال سن (35 ٪ از جمعیت) را تشکیل می دهند تنها 1 ٪ از همه Covid مرگ و میر در کشور و کسانی که بین 15 و 24 سال سن (18 ٪ از جمعیت) را تشکیل می دهند 3 درصد از مرگ و میر. کسانی که بین سنین 30 و 44 (22 ٪ از جمعیت) حساب 11 درصد از Covid مرگ و میر ،

این اولین بار است که در مدت دو ماه است که دولت منتشر کرده است در سن عاقلانه فروپاشی مرگ و میر در کشور است. اطلاعات منتشر شده در مارس 1 نشان داد که از 51.2% که فوت شد بالاتر از سن 60 42 درصد بین 60 و 75 و 9.2 درصد بالاتر از 75.

“با وجود جمعیت 1.3 میلیارد نفر از مردم هند شده است قادر به مدیریت Covid-19 نسبتا خوب” راجش Bhushan, افسر, ویژه, وظیفه, اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش هند 538 مورد در هر میلیون نفر جمعیت دارد در حالی که آن است که حداقل 16-17 بار بیشتر در برخی از کشورها ، “ما 15 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت دارد در حالی که ما در کشورهای که در آن 40 برابر حد,” او گفت:.

یک سوال در مورد Covid-19 شیوع بیماری در این کشور ورود به جامعه انتقال فاز بوشان گفت: “ما نباید فراموش کنیم که در کشور ما 49 ولسوالی به تنهایی حساب برای 80 درصد از Covid-19 موارد است. در یک کشور بیش از 733 ولسوالی اگر 49 ولسوالی حساب برای 80 درصد آن قابل توجیه نیست به بحث در مورد جامعه انتقال است.”

او همچنین داده ها نشان داد که بسیاری از بیمارانی که بهبود یافته اند از Covid-19 شده است در حال رشد به طور پیوسته در طول سه ماه گذشته که بدان معنی است که تعداد موارد فعال در کشور افزایش یافته است و نه در نرخ هشدار دهنده. به عنوان شکاف بین فعال موارد و بهبود موارد در حال رشد است, او گفت: آن را تضمین می کند کشور را به سلامت زیرساخت است نه “creaking تحت فشار”.

به عنوان در تاریخ 9 ژوئیه وجود دارد کل کل 3,914 اختصاصی Covid-19 امکانات در کشور با 377,737 جداسازی تخت (بدون مراقبت های ویژه پشتیبانی) 39,820 واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت و 142,415 اکسیژن پشتیبانی تخت همراه با 20,047 هواکش.

در سازمان بهداشت جهانی اذعان مورد “در حال ظهور شواهد” هوابرد گسترش ویروس در انتخابات گفت: وقوع یک تحول و پویا وضعیت که دولت ردیابی شد.

“ما شده اند به نگه داشتن پهلو به پهلو با اطلاعات بیرون آمدن از که ستاد در این جنبه اما شما همه را درک و متوجه باشید که حتی در مراحل اولیه از شیوع ما و PM نارندرا تا به حال بارها و بارها با تأکید بر اهمیت انجام گز کی دوری (دو متر فاصله) “و با پوشیدن ماسک… این مفاهیم محافظت از شما را از قطرات کوچک که ممکن است باقی می ماند, معلق در هوا برای مدت طولانی تر از زمان” بوشان اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد ICMR مدیر کل نامه در راه اندازی Covid-19 واکسن او گفت که 15 مرداد آخرین مهلت بود “تنها به تسریع بموقع تایید بالینی بدون به خطر انداختن ایمنی و نگرانی های امنیتی”.

حتی به عنوان 100-عجیب و غریب واکسن نامزدها در مراحل مختلف توسعه در سطح جهانی برای محاکمه دو بومی واکسن نامزدها که نیز از آن ساخته شده به انسان بالینی مرحله در هند در مورد شروع کردند.

“در زمان ضبط و بومی واکسن نامزد شده اند برای بیماری جدید. هدف از این نامه بود که به درخواست سایت برای پیگیری سریع آن است. ما نیاز به این واکسن امروز اگر ما با روش های مرسوم برای توسعه واکسن و دو سال پس از آن خواهد بود استفاده از هیچ” گفت: Dr Nivedita Gupta ارشد دانشمند اپیدمیولوژی بخش ICMR.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>