82 مناطق تحت مستند بیش از Covid-19: آنچه در بسته است و جایی که

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان تعدادی از Covid-19 موارد مثبت افزایش یافت در این کشور دولت را در محل اندازه گیری دقیق قفل کردن مناطق برای بررسی گسترش Sars-CoV-2 ویروس.

دولت در حال حاضر گفت که کارگران بخش خصوصی در دهلی نو باید کار از خانه این هفته مگر اینکه آنها در حال ارائه خدمات ضروری. بیشتر حمل و نقل عمومی را نیز متوقف شد.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

82 مناطق که در آن Covid-19 موارد گزارش شده هستند در زیر کامل مستند. اتحادیه وزارت خانه گفت: این 82 در مناطق 22 متحده و سرزمین های اتحادیه مکان از جایی که Covid-19 موارد شده اند کمتر گزارش شده و در حال تکمیل مستند, اما دولت می تواند لیستی از مناطق به عنوان آنها تشخیص مناسب.

در اینجا نگاهی به آنچه که در بسته که در آن و چه چیزی نیست:

برای انجام اساسی ضروری معاملات هندی, بانک’ Association (IBA) خواسته است بانک ها برای باز کردن تنها انتخابی شعبه در مناطق که قرار داده شده اند و تحت مستند.

انجمن خواسته مدیر عامل بانک به قدرت منطقه ای خود را و یا منطقهای و یا دایره سر به گرفتن تصمیم مناسب در این زمینه است. انجمن قبلا خواسته مشتریان به استفاده از آنلاین و تلفن همراه کانال های بانکی برای ساخت معاملات خود را.

به جز کارناتاکا وسایل نقلیه خصوصی مجاز در کشورهای در سراسر کشور است. مواد غذایی و مغازه ها و ایستگاه های سوخت LPG, آژانس های خدمات مخابراتی و بیمارستان ها و داروخانه ها باز هستند و تقریبا در هر دولت است.

تمام مدارس قطار بین دولت خدمات اتوبوس و دفاتر بسته شده است. بسیاری از دولتها نیز ممنوع ناهار خوردن در رستوران ها و, در حالی که برخی مانند ماهاراشترا و Rajasdthan نگه داشته اند این باز است. به جز دهلی نو و اوتار پرادش خدمات اتوبوس محلی نیز ممنوع است.

در حال حاضر, اجازه دهید نگاهی به اقدامات انجام شده توسط دولت های مختلف دولت به عنوان بخشی از ملی مستند.

دهلی نو:

خدمات Ola و بارگذاری در دسترس نخواهد بود در دهلی نو تا مارس 31 میان مستند اعلام شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس Covid-19.

“حال بارگذاری است که مطابق با تمام دولت مرکزی و دولت بخشنامه مربوط به خدمات خود را برای شامل گسترش Coronavirus” Uber سخنگو گفت: در پاسخ به یک پرس و جو.

یک Ola سخنگو گفت: شرکت “فعال خواهد شد یک شبکه حداقل از وسایل نقلیه برای حمایت از خدمات ضروری در شهرها در هر کجا قابل استفاده به عنوان بخشی از این تلاش ملی برای کاهش سرایت از COVID-19”.

این مستند در دهلی نو ادامه خواهد داد تا 31 مارس است. تعداد کل coronavirus موارد در سرمایه های ملی در روز یکشنبه افزایش یافته و به 30 گفت: این اتحادیه با وزارت بهداشت.

این شهر مرزها باقی خواهد ماند مهر و موم شده در این مستند اما ضروری خدمات مربوط به بهداشت مواد غذایی, آب و برق ادامه خواهد داد و 25 درصد از DTC اتوبوس را اجرا خواهد کرد به حمل و نقل مردم در ارتباط با خدمات ضروری است.

اوتار پرادش:

شانزده ولسوالی در اوتار پرادش از جمله سرمایه لکنو قفل شده پایین تا روز شنبه در میان یک جهش در Sars-CoV-2 مورد است.

مناطق که در آن قفل شده است اجرا در فاز اول در حال لکنو آگرا گوتام بودا نگر Ghaziabad, Varanasi, Allahabad, Kanpur, علیگر, مرادآباد, لخیمپور خری, Bareilly, اکبرپور, درسی, گوراکپور, سهرنپور و پیلیبهیت.

“من درخواست تجدید نظر به تمام شهروندان است که آنها باید در خانه بمانند و نه سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود. غیر ضروری ازدحام و تجمع در اماکن عمومی باید اجتناب شود. ما در حال ایستاده در یک مقطع زمانی که در آن حتی اندکی سستی می تواند به اثبات می شود مضر” وزیر یوگی Adityanath گفت.

Maharashtra:

دولت دیده می شود بیشترین تعداد Covid-19 بیماران در کشور است. در میان اقدامات انجام شده توسط دولت ایالتی انواع تجمعات و سفر ممنوع می باشد.

پلیس در پونا گذشت یک سفارش محدود مجمع از پنج یا بیشتر مردم در این شهر برای جلوگیری از گسترش coronavirus. منظور زير بخش 144 از CrPC محدود مردم به جمع آوری در یک مکان و یا سازماندهی هر گونه رویداد/برنامه که پنج یا بیشتر مردم را جمع آوری می توان انتظار داشت.

West Bengal:

غرب بنگال دولت روز یکشنبه اعلام کرد مستند در کشور از جمله مناطق شهری و روستایی تا مارس 27.

“دولت خواهد بود در مستند تا مارس 27 تا سفارشات بیشتر به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus” را بخوانید سفارش صادر شده توسط دولت است.

دولت اعلام کرد که هیچ حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی و autorickshaws به جز وسایل نقلیه برای رفتن به بیمارستان و فرودگاه و راه آهن و ایستگاه اتوبوس پایانه های اتوبوس می ایستد و خوب حمل مواد غذایی و کالاهای ضروری خواهد بود و اجازه داده بود در خیابان.

Jharkhand:

این Jharkhand دولت روز یکشنبه اعلام کرد یک مستند در دولت تا 31 ماه مارس در پی افزایش coronavirus موارد در کشور گفت: مقامات دولتی.

در طول مستند جنبش از تمام حمل و نقل عمومی ممنوع است و تمام مغازه ها و موسسات تجاری و دفاتر و کارخانه های godowns هفتگی بازارهای بسته باقی خواهد ماند.

Odisha:

این Odisha دولت روز یکشنبه به حالت تعلیق همه بین دولت خدمات اتوبوس در میان یک مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری کروناویروس Covid-19.

بین دولت, اتوبوس, عملیات و از Odisha باقی خواهد ماند معلق تا سفارشات بیشتر این اتوبوس که از کشورهای دیگر اجازه داده نخواهد شد برای رسیدن به مقصد خود را در Odisha پس از 11 am در 23 مارس گفت: دولت به منظور.

هیچ دولت درون اتوبوس اجازه خواهد داشت برای کار به کشورهای دیگر از Odisha پس از ساعت 11 صبح روز دوشنبه.

Bihar:

بیهار دولت روز یکشنبه اعلام کرد یک مستند تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

وزیر Nitish کومار گفت: این مستند در حال اجرا در تمام مناطق زیر بخشی و جلوگیری از ستاد و شهرداری شهرهای. آن را به اثر بلافاصله.

کومار از مردم خواست تا “گسترش همکاری کامل” به دولت انتخاباتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Karnataka:

دولت روز یکشنبه اعلام کرد مستند از نه منطقه و تعلیق عملیات حمل و نقل عمومی در سراسر دولت است.

این نه منطقه هستند بنگلور, بنگلور, روستایی, Kalburgi, میسور Mangalore Kodagu, Chickballapur, Dharwad و Belagavi. آنها باقی خواهد ماند و تحت مستند تا 31 مارس است.

تعلیق حمل و نقل عمومی در سراسر کشور تنها در محل تا دوشنبه کارناتاکا صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai گفت.

هاریانا:

این هاریانا دولت روز یکشنبه به دستور مستند هفت دولت را در مناطق 22 گانه از جمله گورگان و فریدآباد تا مارس 32 و تعلیق تمام دولتی و خصوصی حمل و نقل های مختلف و خدمات غیر ضروری وجود دارد با مثبت coronavirus موارد رسیدن به 12.

با توجه به دولت اطلاع رسانی صادر شده در روز یکشنبه این مستند در هفت منطقه – Gurugaon Faridabad سونیپات, پنیپت, ژججر, روتک و Panchkula – به اجرا گذاشته شد در 9 pm.

تست های گسترش یافته در کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم پس از تعداد افراد آلوده رسیده 396 روز یکشنبه.

سازمان بهداشت جهانی به نام “تهاجمی” عمل در جنوب شرقی آسیا و از ترس این که عمده شیوع بیماری می تواند فلج منطقه سیستم مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>