800 افرادی که در تماس با Covid-19 مثبت mohalla, درمانگاه, دکتر, قرنطینه,…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت دهلی نو قرار است 800 افرادی که در تماس با 49 ساله Covid-19 مثبت ، دکتر مشغول به کار در یک Mohalla درمانگاه در Shahdara.

“در مجموع 800 افرادی که در تماس با mohalla, درمانگاه, دکتر, شده اند, قرنطینه به مدت 14 روز” دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: در روز پنج شنبه.

دکتر تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در مارس 21, پس از 38 ساله که در حال بازگشت از عربستان سعودی در بازدید از این درمانگاه در نزدیکی خانه خود را. او 48 سال و 17 سال نیز آزمایش مثبت است.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: 5 مورد جدید در دهلی نو شمارش آرا در 35; Kejriwal رساند صاحبخانه

هر دو تا به حال نگه داشته شده است در انزوا تسهیلات در گورو Teg بهادر بیمارستان.

بیشتر در Covid-19:

• Covid-19: راهنمای شما برای ایمن ماندن

• چه چیزی را در ذهن نگه دارید برای پول خود را در طول بحران coronavirus

• Covid-19: چقدر دشوار است برای حفظ 1 متر فاصله

• چگونه coronavirus متفاوت از آنفلوانزای فصلی و سرماخوردگی

جانی نیز announed که تعداد Covid-19 موارد مثبت رسیده است 36 در سرمایه های ملی.

35 سال از Jahangirpuri تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 روز چهارشنبه پس از تماس با زنی که تا به حال در بازگشت از Dilshad باغ. چهار نفر دیگر از اعضای خانواده این زن نیز آزمایش مثبت برای این بیماری پیش از آن.

دو نفر دیگر از افرادی که آزمایش مثبت برای عفونت در چهار شنبه – 21-ماه-و 41-سال-مرد – هر دو ساکنان Sainik مزارع منطقه است. هر دو تا به حال سفر خارج از کشور بودند و از قرنطینه در امکانات دولتی بازگشت.

پنج نفر در دهلی نو که تا به حال عفونت ویروسی بهبود یافته اند. یک نفر که تست مثبت بود و سمت چپ برای سنگاپور قبل از گزارش خود آمد. تا کنون دهلی نو گزارش داد تنها یک مرگ – 68 ساله و مادر یک مرد از Janakpuri که در حال بازگشت از ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>