8 متحده به حساب 90% فعال Covid-19 موارد 86 درصد مرگ و میر در 6 متحده: دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هشت ایالت از جمله Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, کارناتاکا و Telangana حساب برای حدود 90 درصد از فعال Covid-19 مورد در کشور و 80 درصد از فعال موارد گزارش شده از 49 ولسوالی گروه وزیران (GoM) در Covid-19 مطلع شد در روز پنج شنبه.

علاوه بر این GoM گفته شد که شش متحده-Maharashtra, دهلی نو, Gujarat, Tamil Nadu, Uttar Pradesh و بنگال غربی — حساب برای 86 درصد از مرگ و میر ناشی از Covid-19 و 32 ولسوالی حساب برای 80 درصد از این مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

این GoM که برگزار شد 18 جلسه تحت chairpersonship اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در پنجشنبه مطلع شد که تمرکز ویژه در این مناطق نشان دادن بالاتر Covid-19 مرگ و میر وزارت گفت.

این GoM بود نیز در جریان در زمان Covid-19 وضعیت در هند.

“یک مقایسه جهانی بین پنج بیشتر کشورها را تحت تاثیر قرار به وضوح به تصویر کشیده شده است که هند دارای یکی از کمترین تعداد موارد در هر میلیون (538) و مرگ و میر در هر میلیون (15) در مقایسه با متوسط جهانی 1,453 و 68.7 به ترتيب” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

در کشور هشت متحده-Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, Karnataka, Telangana, آندرا پرادش اوتار پرادش و گجرات — حساب برای حدود 90 درصد از فعال coronavirus موارد آن را گفت.

با توجه به اینکه Covid-19 زیرساخت های بهداشت و درمان در هند قم اطلاع داده شد که به عنوان روز پنج شنبه وجود دارد 3,914 امکانات در سراسر کشور با 3,77,737 جداسازی تخت (بدون ICU پشتیبانی) 39,820 تخت ICU و 1,42,415 اکسیژن-پشتیبانی تخت همراه با 20,047 هواکش.

بیش از 21.3 کرور N95 ماسک, 1.2 کرور تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت و 6.12 کرور قرص هیدروکسی کلروکین که تا کنون توزیع شده این GoM گفته شد.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو تمرکز ما باید روی مدیریت Covid-19 از طریق سخت مهار اقدامات و نظارت استفاده کامل تست ظرفیت نظارت بر شرکت مرضی و سالمندان جمعیت پیش بینی ظهور نقاط اعمال نفوذ ابزارهای دیجیتال مانند Aarogya Setu حصول اطمینان از بدون درز بیمار پذیرش فرآیندها و زیرساخت های آمادگی (مراقبت بحرانی تخت اکسیژن هواکش و تدارکات),” Vardhan گفت.

“همراه با ایالات متحده و اتحادیه سرزمین هدف ما این است که برای کاهش و حفظ مورد مرگ و میر پایین با شناسایی زود هنگام و موثر مدیریت بالینی,” او گفت: به نقل از بیانیه صادر شده توسط وزارت.

در طول باز کردن 2.0 آینده مراحل که شامل یک تیز تمرکز بر مهار و نظارت از جمله علامت گذاری مهار مناطق و آگاه ساختن زمینه هایی در وزارت بهداشت سایت.

این شامل سخت محیط کنترل تنها با فعالیت های ضروری مجاز فشرده, تماس با ما-ردیابی خانه به خانه جستجو و یا نظارت و مناطق بافر به شناسایی در خارج از مهار مناطق.

Dr Sujeet K Singh, مدیر مرکز ملی کنترل بیماری ارائه گزارش دقیق در نظارت تلاش های انجام شده در هند در طول همه گیر وزارت گفت.

تمرکز بر روی یک سخت مهار استراتژی و نظارت از طریق ساری/ILI موارد بررسی سرولوژی و تقویت شبکه آزمایشگاهی برای تست.

مناطق نگرانی عمده در کشور برجسته شد و اقدامات گرفته شود ذکر شده است از جمله به موقع مدیریت بالینی همراه با تست و نظارت در جمعیت در معرض خطر با همکاری morbidities به کاهش مورد مرگ و میر نسبت.

در ارائه دقیق توسط Amit Khare رئیس تقویت گروه-8 (اطلاعات و ارتباطات و آگاهی های عمومی) در قم بود و در جریان مراحل کلیدی صورت گرفته در خصوص ارتباطات اطلاعات و بالا بردن سطح آگاهی عمومی. گروه دریافت 6,755 هشدار جعلی, اخبار, از, که 5,890 خود را به پاسخ به طور مستقیم و rebuttals منتشر شده به 17 رسانه های خارجی ، این گروه همچنین هماهنگ این موضوع از 98 روزانه Covid-19 بولتن 92 رسانه های جلسات و 2,482 منتشر شده در مطبوعات. گروه بازی pro-نقش فعال در تغییر رفتاری کمپین در طول همه گیر و ایجاد آگاهی در خصوص اقدامات امداد در میان کشاورزان و MSMEs تحت “Atmanirbhar بهارات Abhiyan” راه اندازی شده توسط نارندرا نخست وزیر این وزارتخانه گفت.

آن را برجسته شد که مسائل مربوط به سلامت روان مربوط به Covid-19 همه گیر خواهد شد و بخش عمده ای از استراتژی ارتباطی به جلو رفتن را از طریق بحث و گفتگو در رسانه های این وزارتخانه گفت.

نیز وجود دارد یک تمرکز ویژه بر انتشار پیام ها و اطلاعات در زبان های منطقه ای آن اضافه شده است.

هند شاهد یک رکورد تک روز افزایش 24,879 coronavirus موارد در پنجشنبه تحت فشار قرار دادند که این کشور Covid-19 شمارش به 7,67,296 در حالی که مرگ و میر ناشی از این بیماری با صعود به 21,129 با 487 جدید تلفات با توجه به وزارت بهداشت داده به روز شده در 8 هستم.

Vardhan پیوسته امور خارجی وزیر S Jaishankar, Civil Aviation وزیر Hardeep سینگ پوری وزیر امور خارجه برای سلامت Ashwini کومار Choubey و وزیر امور خارجه شیمیایی و کود و حمل و نقل Mansukh Mandaviya.

Dr Vinod پل, عضو (سلامت), Niti Aayog, پیوست این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس. PTI PLB RC

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>