8 پرسنل پلیس کشته در شلیک توسط جنایتکاران در زمان حمله در بالا را کنپور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هشت پرسنل پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست پلیس و سه زیر بازرسان پس از درگذشت آنها بر اخراج شدند توسط جنایتکاران در طول یک حمله در اوتار پرادش را کنپور اوایل روز جمعه یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

شلیک در محل Bikru ایجاد کرد تحت Chaubepur ایستگاه پلیس در منطقه کنپور منطقه زمانی که پلیس رفت و در آنجا به جستجو برای یک جنایتکار این مقام ارشد گفت.

یک مورد تلاش برای قتل شده بود ثبت شده توسط یک مرد, Rahul Tiwari در برابر Vikas Dubey.

عبور به منطقه مسدود شده بود پارکینگ سنگین earthmover به عنوان تیم پلیس با نزدیک شدن به نقطه و مجرمان آغاز شد بی رویه شلیک از پشت بام ها.

هشت پرسنل پلیس از جمله معاون سرپرست پلیس Devendra میشرا سه sub-بازرسان—یکی از آنها بود یک ایستگاه خانه افسر و چهار پاسبان کشته در شلیک به گفته افسر ذکر شده در بالا.

اضافی مدیر کل پلیس (نظم و قانون) است که در راه به نقطه و کانپور است سرپرست پلیس (SSP) و بازرس کل (IG), Kanpur, در حال حاضر در نقطه ای.

یک تیم پزشکی قانونی از لکنو نیز به سمت نقطه و به ویژه نیروی کار (STF) داده شده است این مسئول در این مورد.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath خود پرداخت می شود مراسم تجلیل از هشت پرسنل پلیس و خواسته مدیر کل پلیس (DGP) را به سخت ترین اقدام علیه کسانی که مسئول شلیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>