8 مالزیایی مرتبط Tablighi Jamaat deboarded از نجات پرواز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هشت مالزی اتباع شدند ره توسط مقامات اداره مهاجرت و deboarded از یک پرواز به کوالالامپور پس از آنها شناسایی شده به عنوان Tablighi Jamaat که با حضور اعضای جماعت مذهبی در Nizamuddin است که مربوط به یک سوم از هند عفونت کروناویروس گفت: مقامات.

مداخله ساخته شده بود در بعد از ظهر یکشنبه حدود 30 دقیقه گذشته 12 هنگامی که یک Malindo هوا پرواز از دهلی نو به کوالالامپور از طریق بمبئی شد و آماده ترک با 30 مالزی اتباع در یک تخلیه سفر.

افسران مهاجرت به اطلاع پلیس و مقامات وزارت بهداشت ارسال مداخله در پاسخ به یک مواظب متوجه چندین برابر خارجی ها که اعتقاد به حضور Tablighi Jamaat جماعت در آن Nizamuddin ستاد در ماه مارس در نقض ویزا خود را شرایط.

دولت در حال حاضر در لیست سیاه بیش از 900 جمله اتباع خارجی و به استناد مفاد قانون مدیریت بحران عمل و خارجی مدیریت عمل در برابر آنها.

بیش از 2000 Tablighi Jamaat فعالان تخلیه شدند از Nizamuddin ساختمان در هفته گذشته و چند صدها نفر از آنها گسترش به حداقل 17 متحده است. وزارت بهداشت مرتبط است نزدیک به یک سوم از تمام Covid-19 عفونت در کشور به Jaamat اعضا و مخاطبین خود را. یک وزارت خانه آزادی اعلام کرد که در این فهرست سیاه از 960 خارجی ها برای حضور در جماعت در نقض قوانین ویزا گفت: بسیاری از اندونزی (379) بنگلادش (110) قرقیزستان (77) میانمار (63) و تایلند (65).

بسیاری از اتباع خارجی که با حضور جمع آوری مذهبی در میان سرخپوستان دیگر را آزمایش مثبت برای Covid-19 و حدود 22,000 Tablighi Jamaat اعضا و مخاطبین خود شده اند قرنطینه در سراسر کشور تا کنون یک خانه در مراسمی رسمی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>