8 هند,آمریکا کشتی های جنگی دریایی انجام مانور در اقیانوس هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

US Navy carrier strike گروه به رهبری USS Nimitz در روز دوشنبه انجام شده دریایی دریل با کشتی های جنگی در اقیانوس هند (IOR) در برابر پس زمینه از هند و چین مرز بن بست در Ladakh مردم آشنا با توسعه روز دوشنبه گفت:.

عبور ورزش درگیر در مجموع هشت هند و کشتی های جنگی آمریکا گفت: درخواست ناشناس ماندن. آموزش نیز آمد و در زمانی که تنش ها را نصب شده بر چین فعالیت ها در دریای چین جنوبی که در آن نیروی دریایی ایالات متحده به تازگی انجام یک ورزش اصلی است که شامل دو حامل اعتصاب شدند.

“این نیمیتز اعتصاب حامل گروه ترانزیت از طریق IOR. در طول گذشت #IndianNavy واحد از عهده عبور ورزش (PASSEX) با #Rihanna. هند نیروی دریایی تا به حال نیز انجام شده مشابه PASSEXs با #JMSDF (ژاپن) و #FrenchNavy در سالهای اخیر” نیروی دریایی هند توییتی.

شرقی در ناوگان نیروی دریایی هند در حال حاضر در حال انجام مانور در نزدیکی, Andaman and Nicobar Islands و کشتی های جنگی که در زمان بخشی در ورزش بودند از این ناوگان گفت: مقام دوم نیز به شرط ناشناس ماندن.

همچنین بخوانید: ما پشت آسه آن در جنوب دریای چین را به چالش می کشد چین درنده جهان

در حالی که عامل با هم ما و نیروهای دریایی انجام پایان تمرینات طراحی شده برای به حداکثر رساندن آموزش و همکاری از جمله دفاع هوایی آمریکا 7th ناوگان در بیانیه ای گفت. آن گفت: Nimitz اعتصاب حامل گروه عملیات طراحی شده بودند برای تامین امنیت در سراسر منطقه در حالی که ساختمان همکاری با دوستان و متحدان.

7 ناوگان بزرگترین نیروی دریایی ایالات متحده را به جلو اعزام ناوگان.

“نیروی دریایی درگیری از جمله این تمرینات بهبود همکاری ما و نیروهای دریایی و کمک به هر دو طرف توانایی برای مقابله با تهدیدات در دریا از دزدی دریایی به افراط گرایی خشونت آمیز. این درگیری همچنین در حال حاضر فرصت برای ساخت پس از قبل موجود ارتباط قوی بین آمریکا و هند و اجازه می دهد هر دو کشور برای یادگیری از یکدیگر” به آن اضافه شده است.

این نیمیتز اعتصاب حامل گروهی متشکل از گل سرسبد USS Nimitz, Ticonderoga کلاس هدایت موشک رزمناو USS پرینستون و Arleigh Burke-کلاس هدایت موشک ناوشکن USS Sterett و USS رالف جانسون در زمان بخشی در آموزش. هند نشان داده بود فهم رعنا فهم Sahyadri فهم Shivalik و فهم Kamorta.

“این یک امتیاز به کار با نیروی دریایی هند گفت:” Rear Admiral جیم کرک فرمانده نیمیتز حامل اعتصاب ،

همچنین بخوانید: ما رد چینی ادعا می کند در جنوب دریای چین در تشدید

نیروی هوایی هند مستقر شده نصف یک اسکادران (هشت تا 10) از آن جگوار مبارزان در ماشین Nicobar پایگاه هوایی در یک نمایش قدرت در میان تنش و درگیری بین هند و چین در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh گفت: یک سوم رسمی.

جنگنده ها مطرح شده است و آن گارد در امتداد مرز شمالی برای مقابله با هر گونه نظامی تحریک توسط چینی نیروها و پایگاه های رو به جلو بوده اند دستور داده بود در بالاترین وضعیت هشدار است.

این Andaman and Nicobar Islands هستند بیش از 1200 متر از سرزمین اصلی هند است. یک حجم قابل ملاحظه ای از چین واردات نفت از عبور از تنگه مالاکا است که در جنوب شرق این جزایر است.

این نیمیتز حامل اعتصاب وارد اقیانوس هند از تنگه مالاکا و در راه خود را به خليج فارس.

“عبور ورزش است که به طور معمول و انجام هر زمان که فرصت ناشی میشود در مقایسه با قبل برنامه ریزی شده دریایی دریل. در حالی که مالابار ورزش با ما انجام خواهد شد بعد از این سال, آن است که همیشه خوب به ورزش با همفکر نیروی دریایی و ارز, بهترین روش هر زمان که شانس وجود دارد” گفت: نیروی دریایی کارشناس امور کاپیتان DK شارما (retd).

نیروی دریایی شده است در یک عملیاتی هشدار در اقیانوس هند که در آن نمرات از کشتی های جنگی آماده برای هر کار پس از مرز ردیف. این قرار است که کشتی های جنگی همراه بحرانی دریای خطوط ارتباطات و خفه کردن نقاط تحت ماموریت خود را بر اساس استقرار و عروق می تواند منحرف شود برای هر ماموریت.

هند کشتی های جنگی مستقر هستند از آنجا که خلیج فارس به تنگه مالاکا و از شمال خلیج بنگال به سواحل جنوب شرقی آفریقا است.

هسته ای-صفحه USS Nimitz یکی از بزرگترین کشتی های جنگی در این سیاره در حال بازگشت از عملیاتی استقرار در دریای چین جنوبی است. یک اعتصاب حامل گروه به رهبری ناو یو اس اس رونالد ریگان بود که بخشی از ما دریل در دریای چین جنوبی است.

استقرار ایالات متحده به جنوب دریای چین پس از آزادی بخش خلق چین است ارتش-نیروی دریایی انجام آموزش در بحث آبهای تحریک یک واکنش شدید از کشورهای همسایه و واشنگتن است. نیروی دریایی ایالات متحده گفته است عملیات خود را در جنوب دریای چین طراحی شده برای حمایت از یک “باز و آزاد” هند و اقیانوس آرام.

در این مرحله نیز برای استرالیا به عنوان بخشی از آینده مالابار نیروی دریایی ورزش انجام شده توسط هند با آمریکا و ژاپن به گزارش هندوستان تایمز در ژوئیه 17. نسخه بعدی از مالابار در حال حاضر تاخیر Covid-19 همه گیر است که مجموعه ای برگزار می شود تا پایان سال است.

رسمی دعوت به استرالیا است که انتظار می رود تمدید شود پس از برخی از زمان در نظر ظریف مذاکرات بین هند و چین در متارکه و د-تنش خود را پایان دادن به بن بست در طول لاک.

چین نیز با احتیاط از چهار ضلعی امنیتی گفت و گو یا چهار بود که دوباره در اواخر سال 2017 توسط هند و آمریکا و استرالیا و ژاپن و این سوء ظن را افزایش داده اند پس از این چهار کشور به روز رسانی انجمن به سطح وزرا در سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>