8 فیلم های هندی در جشنواره شانگهای به عنوان Drishyam چینی بازسازی top box office

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هشت فیلم از جمله دو Bollywood Hindi بازدید “ماده 15” و در بخش “375” خواهد شد به نمایش در شانگهای جشنواره بین المللی فیلم (SIFF) شروع شنبه.

حداقل چهار فیلم از جمله دو کارگردان تحسین مدیران Gautam Ghosh و Prakash Jha خواهد بود بخشی از “هند هفته فیلم” در طول SIFF.

در آینده در این زمینه از مرز تنش بین دو کشور – بدترین در دهه های مربوط به مرگ و میر در هر دو طرف – آن را دشوار است برای پیش بینی چه فیلم های دریافت خواهد شد در این سال SIFF اما فیلم چینی منتقدان و مورخان می گویند که این نشانه خوبی حتی اگر سیاسی و دیپلماتیک وضعیت دور از عادی.

جالب, چینی, بازسازی, هندی, هیجان انگیز “Drishyam” – که ترویج شده است توسط رسانه های چینی به عنوان “گوسفند بدون چوپان” است که منجر فعلی گیشه در این کشور پس از کالیبره بازگشایی تئاتر روز دوشنبه پس از Covid-19 بیماری همه گیر.

دوباره منتشر شد این شنبه – آن را در ماه دسامبر منتشر شد اما نمایش فیلم متوقف شد و پس از شیوع کروناویروس در ژانویه – فیلم کرده است “…ساخته شده از 3 میلیون یوان ($430,095) از سرزمین اصلی تئاتر بازگشایی در روز دوشنبه با وجود رقابت از هالیوود بازدید مانند نارگیل و چین Wolf Warrior 2” گفت: یک رسانه های دولتی گزارش.

“چینی مخاطبان ارتباط برقرار نمی کند, سیاست و فرهنگی مصرف مستقیم” لی Daoxin فیلم پژوهشگر از دانشکده هنر در دانشگاه پکن گفت.

صحبت کردن در مورد فیلم های هندی به نمایش در SIFF و انتظار واکنش مخاطبان Li گفت: “جدید فیلم های هندی که چینی مخاطبان ببینید بسیار خوب هستند و آنها مانند آنها بسیار زیاد است.”

منتقد فیلم و سردبیر از Diangying Yishu (فیلم هنر), قهوهای مایل به زرد ژنگ صحبت در مورد محبوبیت بازسازی “گوسفند بدون چوپان”.

“من مطمئن هستم که اگر هر کس در مخاطبان این را می داند (که یک بازسازی از یک فیلم هندی) اما من فکر می کنم بسیاری از آنها به دلیل آن گزارش شده توسط رسانه ها. و به طور منظم فیلم-دوستداران آن را می دانم” قهوهای مایل به زرد ژنگ گفت.

در SIFF نمایش قهوهای مایل به زرد گفت: “مبادلات فرهنگی منجر به توسعه روابط دوجانبه”.

در ماه ژانویه تنها چند روز قبل از تئاتر تعطیل به دلیل شیوع رسمی خبرگزاری شین هوا گزارش شده بود در مورد جعبه دفتر “گوسفند بدون چوپان”.

“از سرزمین اصلی چین جعبه دفتر فروش تریلر فیلم “گوسفند بدون چوپان” شات گذشته 1 میلیارد یوان (حدود 144 میلیون دلار آمریکا)…” یک گزارش ایسنا افزود: “بازسازی هندی, هیجان انگیز ‘Drishyam’ این فیلم می گوید یک مرد در تلاش برای سرپوش گذاشتن دختر خود را, قتل پسر یک افسر پلیس”.

در SIFF علاوه بر Ghosh را “Raahgir” و جها را “Pareeksha” دو فیلم دیگر به نمایش در می Arati Kadav را “حمل و نقل” نادر sci-fi دانلود فیلم از هند و بنگلادش-هند تولید مشترک “باقی مانده از ناامیدی”, توسط مدیر Indranil Roychowhdury که قبلا به کارگردانی تحسین “Phoring”.

دو نفر دیگر می شود نشان داده شده است Pratik Thakare به کارگردانی سالانه روز و Gitanjali رائو-گروگان “دست نقاشی انیمیشن فیلم “بمبئی رز”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>