8 Covid-19 بيمار در Noida مربوط به انگلیسها که به ممیزی نویدا شرکت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه نفر در Noida باید آزمایش مثبت به SARS-CoV-2 پاتوژن است که باعث بیماری کروناویروس یا Covid-19. مقامات بهداشت در روز جمعه گفت: عفونت در این موارد تازه را نیز ترسیم شده است به یک ملی بریتانیا بود که در این شهر در اوایل این ماه.

در همه سه نفر از کارکنان یک نویدا شرکت و اعضای خانواده خود را آزمایش مثبت به شدت مسری ویروس. مقامات بهداشت که تا به حال لمس پایه با شرکت ها و هتل که در آن ملی بریتانیا باقی ماند برای سه روز گفته شد که او در تماس نزدیک با 19 نفر است.

انگلیسی ملی ندارد علائم عفونت زمانی که او وارد در 15 مارس. او در سمت چپ این کشور در مارس 17.

36 ساله اجرایی در ایمنی و آتش نشانی شرکت میکنه سوم از کارکنان این شرکت برای تست مثبت در روز جمعه. دو نفر از همکاران او در حال حاضر بود.

55 ساله و 33 ساله از کارمند دیگری از همان شرکت دارای آزمایش مثبت برای ویروس. این کارمند که باقی می ماند در یک multistorey بلوک آپارتمانی در بخش 137 Noida, اما, تا به حال آزمایش منفی است.

“سه نفر که مستقیم یا غیر مستقیم تماس با ملی بریتانیا در بر داشت مثبت برای Covid-19” گفت: Dr Anurag Bhargava, افسر ارشد پزشکی Gautam Budh نگر.

پنج نفر زندگی می کنند که در Noida را بخش 137 و بخش 150 قبلا آزمایش مثبت پنج شنبه. این پنج نفر شامل یک زن و شوهر و خود را 19 سال زندگی در بخش 137 و دیگری زندگی زن و شوهر در بخش 150 Noida. نقطه شروع عفونت در این موارد نیز همان بود خارجی.

مقامات مهر و موم شده دو مجتمع آپارتمان در گریتر نیدا و درسی را در بخش 137 به مدت دو روز و دستور داد که ساکنان به ماندن زیر صفحه اصلی قرنطینه. مقامات در حال حاضر خواهد شد مطابق با اصول بهداشتی ساختمان که در آن دو خانواده زندگی می کنند و رایج در مناطق مربوطه خود را در جوامع است.

“ما خواهد بود مطابق هر دو جوامع در گریتر نیدا و بخش 137 که در آن Covid-19 موارد مثبت شده اند. این جوامع (بلوک آپارتمان) خواهد بود مهر و موم شده برای دو روز طبق دستور از ناحیه دادرس. ما به دنبال پروتکل در حالی که sanitising و قرار دادن ساکنان خانه تحت قرنطینه برای جلوگیری از گسترش عفونت” گفت: Prasoon Dwivedi-زیر بخشی دادرس.

روز پنجشنبه مقامات تا به حال مهر و موم شده این هتل در بخش 135 که در آن ملی بریتانیا باقی مانده بود در طول سفر خود به نویدا.

مقامات گرفته بود نمونه از چهار نفر که در تماس با بریتن در دفتر. مقامات نیز جمع آوری نمونه که در زیر صفحه اصلی قرنطینه و نشان می دهد برخی از علائم عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>