75 سال پس از جنگ جهانی دوم ادامه جستجو برای از دست رفته سربازان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

توماس Siepert به نظر می رسد در سراسر پوشیده از سبزه, دانه, زمینه, درخشان در نور خورشید پس از یک بهار رعد و برق به عنوان آسیاب های بادی به آرامی بوسیله اسباب گردنده در فاصله.

گراز وحشی حیوانات گرنجر گشتن در سراسر جاده به شهر و یک خرگوش میآید و از فاصله دور. و در عین حال بی سر و صدا صحنه belies کشتار وجود 75 سال پیش به عنوان سربازان آلمانی مبارزه با عصبانیت و futilely — برای دفع اتحاد جماهیر شوروی ارتش سرخ بود که با نزدیک شدن به نازی سرمایه است.

“به نظر می رسد به طوری شاعرانه اما آن را یک گورستان” Siepert گفت. “که نباید فراموش شود.”

اما برای چند دهه بسیاری از کسانی که در آنجا مرده بودند را فراموش کرده ام برخی از دفن که در آن آنها سقوط کرد و دیگران کشیده شده توسط شهروندان در ماه های پس از جنگ به سنگر و foxholes آنها تا به حال خود را حفر و پوشش بیش از.

برای 15 سال گذشته داوطلبان مانند Siepert از سراسر اروپا شده اند در تلاش برای اصلاح که زیرپا تعطیلات به excavating بلند دفن ترانشه خطوط و مواضع نظامی در جستجو را برای کسانی که هرگز از آن ساخته شده خانه.

در طول 19 حفاری در سراسر کیلومتر مربع (کمتر از نیم مایل مربع) اعضای انجمن برای بهبود افتاده در شرق اروپا را در بر داشت 116 آلمانی و 129 سربازان شوروی.

آنها به دنبال شناسایی به عنوان بسیاری که ممکن است — به ارائه بسته ای برای خانواده ها به مرده نام خود را به عقب و برای جدا کردن آنها از اعداد در کتاب های تاریخ به امید توضیح هزینه های جنگ را به نسل های آینده است.

“در همه طرف اینها را نابود کند. این همه مردم بی” گفت: آلبرشت Laue رئیس انجمن. “اگر ما صحبت در مورد یک کشتار بزرگ با صدها نفر از هزاران نفر از مرده هیچ کس که می تواند درک. اما اگر من در مورد داستان یک جوان 17 ساله سرباز که ملموس است.”

Laue یک زن 46 ساله تاجر از هامبورگ علاقمند به جستجو هنگامی که به دنبال قبر پدربزرگش که او در نزدیکی جایی که او درگذشت در روسیه در سال 1942 به عنوان یک ستوان جوان. Siepert, 47, یک مهندس از نزدیک فرانکفورت an der Oder, به یاد, به عنوان یک کودک منظم و سخنرانی در مدرسه در مورد اجتناب از نارنجک و مهمات دیگر هنوز هم در منطقه یافت می شود و تعجب که چرا.

دیگر داوطلبان شامل انسان شناسان, باستان شناسان بیل و اختیار کارشناسان مورد نیاز در هنگام مهمات یافت می شوند. آنها تگرگ از بیش از همه از جمله روسیه و لهستان و اوکراین و ایتالیا و سوئیس و هلند.

“ما نمی تواند و همچنین نمی خواهید به دنبال سربازان از خاص ملت” Laue گفت. “این نکته جالب که یکی یکی مرده یکی هرگز حتی می داند که در آغاز اگر آن را یک آلمانی و یا شوروی.”

در فوریه 1945 آنها تلخ دشمنان.

روستای Klessin نشسته در ارتفاع 2 کیلومتر (1.2 کیلومتر) از دیگر رودخانه است. آلمانی ناظران نظامی از آن استفاده می شود به تماس در حملات توپخانه در نیروهای اتحاد جماهیر شوروی به عنوان آنها جاری در سراسر یک پل موقت نظامی زدن پل در ساخت-تا قبل از فشار نهایی در برلین.

شناخت اهمیت استراتژیک از هملت 100 کیلومتر (60 مایل) در شرق برلین شوروی ساخته شده آن را یک هدف است. نازی ها حل و فصل به آن را نگه دارید در حال حرکت در یک واحد از سربازان افزوده توسط افسر دانشجویان و “Volkssturm” چريک خراشیده تا به عنوان تعدادی از نظامی-سن مردان کاهش یافته است.

جنگ بازمی گردد, 400 آلمانی در Klessin در برابر حدود چهار برابر این تعداد از شوروی با آلمان ها با پشتیبانی یک واحد از پلنگ مخازن در روستای مجاور Podelzig نزدیکی توپخانه و هوایی-کاهش منابع.

مبارزه شدید خروشان برای نزدیک به دو ماه اغلب دست به دست به شوروی اقدام به روستا شلیک کردن 62,000 ملات دور و توپخانه.

دقیقا چگونه بسیاری کشته شدند و یا ذکر شده به عنوان از دست رفته شناخته شده نیست اما تلفات بودند enormous Siepert گفت.

“در تاریخ 20 مارس سربازان آلمانی در تلاش برای شکستن از طریق وجود دارد برای ایجاد یک راهرو,” او گفت: با اشاره به زمینه بین Klessin و Podelzig که در آن شوروی گذاشته بود میدان مین و دفاعی دیگر پس از محاصره کرد. “وجود دارد 150 از دست رفته است که تنها حمله و همچنین 50 کشته شدند. هفتاد ساخته شده آن را از طریق.”

در 23 مارس سال 1945 تحت محاصره سربازان آلمانی اقدام برک آوت تحت پوشش تاریکی است. حدود 60 ساخته است و دیگران دستگیر شدند یا کشته شدند.

آلمانی فرمانده تانک سرهنگ هانس Eimer ذکر شده بود به عنوان از دست رفته پس از شکست تلاش. Eimer منجر شده بود خود را پلنگ مخزن به Klessin هفته قبل در 22nd تولد برای حمایت از پادگان اما این خودرو به پایان رسید تا بودن زدم و او زخمی شد و به دام افتاده در روستا.

Eimer را برادر کوچکتر فریتز مرده بود در مبارزه که در ماه ژانویه است. پس از جنگ او خواهر Margarete طولانی بود خواست Laue گروه را امتحان کنید و تعیین سرنوشت او تنها خواهر و برادر.

Eimer باقی مانده واقع شده بودند توسط Laue گروه در سال 2016 با شانس و شناسایی توسط dogtags. این گروه گفت: Margarete قبل از او درگذشت در سال 2018 است که برادر او از آن ساخته شده 250 متر (متری) از ایجاد کرد قبل از او کشته شد و وضع با دو نفر دیگر از سربازان.

شناسایی نادر هستند به خصوص از سربازان شوروی که تا به حال هیچ dogtags اما گاهی اوقات داوطلبان خوش شانس دریافت کنید.

در یک حفاری در اتحاد جماهیر شوروی پاسگاه بر روی تپه ای در خارج از Klessin در سال 2018 آنها در سراسر سه سربازان شوروی که همه بسیار تزئین شده و ترسیم شده نام خود را از طریق این مدال.

این سال را به بهار حفاری شده است به تعویق افتاد با توجه به مستند محدودیت در طول coronavirus بیماری همه گیر. برخی از کار است که هنوز هم در جریان است در یادبود سایت در حال تاسیس در میان ویرانه اصلی ساختمان مزرعه.

هرمان قیصر, یک عضو کوچک جامعه ارتباط پشت یادبود گفت: او به خاطر پیدا کردن مواد نظامی به عنوان یک بچه در حال رشد در منطقه خوش و خرم پرتاب در کلاه فولاد و مبارزه با “جنگ” با دوستان خود در حالی که درک آنها بازی در گور.

امید است با یادبود به مطمئن شوید که دیگران نمی فهمم.

“ما می خواهیم به ارائه آنچه در اینجا اتفاق افتاده 75 سال پیش چه جنگ به معنی نشان می دهد نسل جوان که جنگ را از بین می برد همه چیز,” او گفت: به دنبال حفره حفره چشم انداز و قلوه سنگ های یادبود. “و اگر ما می توانید انجام دهید که در محل که در آن اتفاق افتاده است آن را فراموش نشدنی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>