75 درصد سهمیه در pvt مشاغل بخش تنها برای کارگران غیر ماهر: خطار

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh Panchkula | منتشر شده در تاریخ: فوریه 8 سال 2020 1:57:54 am

Haryana reservation, Haryana jobs reservation, Haryana 75 per cent reservation in jobs, India news, Indian Express خطار گفت: دولت برای اولین بار به دنبال کسب اطلاعات از شرکت های خصوصی و نشان داد که وجود خواهد داشت هیچ اجباری سهمیه — حداقل برای شروع با.

این هاریانا دولت اول “متقاعد کردن” بخش خصوصی و صنعتگران برای پیاده سازی یک پیشنهاد به اعطای 75 درصد رزرو در شغل برای ساکنان محلی به جای ساخت آن اجباری با تصویب یک قانون وزیر منهر لعل خطار در روز جمعه گفت.

خطار همچنین روشن ساخته است که این طرح پیشنهاد شده و نه خواهد شد به کارگران ماهر.

“ما تصمیم گرفته اند به 75 درصد رزرو برای کارگران غیر ماهر در مشاغل خصوصی. ما تصمیم به پیاده سازی آن” خطار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به مناسبت 100 روز از BJP-JJP دولت در دولت است.

خطار گفت: دولت برای اولین بار به دنبال کسب اطلاعات از شرکت های خصوصی و نشان داد که وجود خواهد داشت هیچ اجباری سهمیه — حداقل برای شروع با.

“هنگامی که ما باید آن را اجباری, ما آن را تا کنید. اما همانطور که در حال حاضر از آن است که اجبار. و تحت این ما به دنبال اطلاعات از صنعت است. ما به امکانات به صنایع به طوری که آنها احساس نمی بر دوش” خطار گفت: همچنین ساخت آن را روشن است که کسانی که در حال حاضر افراد شاغل نمی شود رد کرد و بر اساس پیشنهاد سهمیه بندی.

“ما مایل به استخدام این قانون به گونه ای است که یک مسئله بزرگ است. من نه گفت: بله برای این و نه هیچ” خطار, گفت:, و اضافه کرد که اگر شرکت های خصوصی قادر به دریافت 75 درصد از کارگران غیر ماهر از درون دولت خواهد بود به استخدام از خارج.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر