70 ساله می میرد مشکوک به کروناویروس در ناگپور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: مارس 29 سال 2020 11:50:16 pm

coronavirus, coronavirus in nagpur, coronavirus cases in nagpur, coronavirus death in nagpur, coronavirus death toll in nagpur, indian express news در ضمن 28 سال که تحویل یک نوزاد در IGGMC در چهارشنبه آزمایش مثبت برای COVID-19. (بازنمودی عکس)

ناگپور گزارش مرگ از 70 سال, پیر مرد مشکوک بود و با توجه به کروناویروس در روز چهارشنبه. مقامات هنوز نسبت آن را به coronavirus به عنوان بيمار بدون علامت است.

“70 ساله از شهر Mominpura محل درگذشت در بعد از ظهر چهارشنبه در ایندیرا گاندی دولت کالج پزشکی. او پذیرفته شده در مارس 21 بود اما بدون علامت. او اداره نبولایزر پیش از آن در روز و او نیز تا به حال ناهار خود را. اما بعد از آن او به طور ناگهانی فرو ریخت. اما از آنجا که او بدون علامت با وجود مثبت بودن با برخی از co-عوارض عوامل مانند فشار خون, اختلال مرگ ما کمیته را تعیین علت مرگ. تنها پس از آن ما خواهد بود قادر به اظهار نظر در آن” شهرداری کمیسر Tukaram Mundhe گفت: هند اکسپرس.

مرحوم از زنجیره ای از عفونت باعث مرگ فرد برای اولین بار در شهرستان در مارس 5, 68 ساله علامتی COVID-19 بیمار از Satranjipura محل با همکاری morbidities. بیش از 83 نفر آسیب دیده اند و این زنجیره ای از عفونت.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

در ضمن 28 سال که تحویل یک نوزاد در IGGMC در چهارشنبه آزمایش مثبت برای COVID-19.

“28 سال تحویل یک نوزاد دختر در روز چهارشنبه. پذیرفته شد و به IGGMC در روز سه شنبه. او بدون علامت است اما از آنجا که او آمد از مهار منطقه Mominpura ما در زمان او نمونه در روز سه شنبه. گزارش مثبت بود گفت:” معاون پزشکی سرپرست IGGMC ساغر Pande.

پرسید که چگونه مادر و کودک انجام شد, او گفت:, “هر دو انجام می دهند خوب است. ما نگه داشته اند و آنها را با هم از آنجا که نوزاد نیاز به شیر مادر تغذیه می شود. ما دستور مادر در شیوه های بهداشتی در مورد چگونه برای محافظت از نوزاد خود از این ویروس منتقل می شود.”

در ضمن با سه بیشتر موارد مثبت گزارش روز چهارشنبه Nagpur منطقه شمارش از coronavirus موارد بالا رفته به 136. تعداد بیماران مرخص شده است 41 و فعال بيماران 93.

Vidarbha در حال حاضر دارای یک تاج مرگ مربوط به شمارش 12 و یکی از آنها یک مورد از خودکشی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>