‘7, mn, مردم, بزرگترین استادیوم جهان’: مغلوب ساختن پیشی جستن ” بسیار هیجان زده در مورد هند بازدید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که هند نارندرا نخست وزیر است و انتظار به نوبه خود از جمعیت عظیم برای رئیس جمهور زمانی که او به دیدار هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در شهر احمدآباد در گجرات به شرکت در یک رویداد به نام “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” که ترجمه را به “سلام مغلوب ساختن پیشی جستن” در یک ورزشگاه کریکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و در یک سوال در مورد تجارت با هند می گویند چقدر او را دوست دارد مودی افزود که نخست وزیر انتظار دارد که برخی از 7 میلیون نفر به نوبه خود برای او بین فرودگاه و ورزشگاه کریکت.

 همچنین سازمان دیده بان | ‘من می خواهم نخست وزیر مودی بسیاری’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش از سفر خود

“ورزشگاه من درک می کنم این است که مرتب کردن بر اساس از نیمه تحت ساخت و ساز, اما آن را به بزرگترین ورزشگاه جهان پس از آن را می شود بسیار هیجان انگیز” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

در آماده سازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید یک و نیم کیلومتر (1,640 پا) دیوار آجری بوده و با عجله ساخته با منتقدان گفت: از آن ساخته شده بود برای جلوگیری از این دیدگاه از یک حلبی آباد منطقه مسکونی بیش از 2000 نفر است.

مقام ارشد دولت Bijal پاتل گفت: دیوار ساخته شده بود “به دلایل امنیتی” و نه برای پنهان کردن زاغه.

همانطور که برای تجارت مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن انتظارات برای هر گونه پیشرفت در هفته آینده گفت: “من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد. من نمی دانم اگر آن را انجام خواهد شد قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند است.”

تجارت تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وضع تعرفه های فولاد و آلومینیوم از هند است.

هند در پاسخ با تعرفه های بالاتر در محصولات کشاورزی و محدودیت های ما دستگاه های پزشکی باعث ما را به مقابله به مثل با حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

ایالات متحده اجرا می شود یک کسری تجاری با هند در حدود 25 میلیارد دلار با توجه به ما تجارت نماینده. هند نسبتا بالا نرخ تعرفه به خصوص در بخش کشاورزی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بحرانی شده است که کسری متهم هند ناعادلانه شیوه های تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>