65 ساله و مذهبی واعظ می میرد از coronavirus اول مرگ در کشمیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

65 ساله و مذهبی واعظ که تا به حال آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس این هفته درگذشت در سرینگر بیمارستان اولیه دوشنبه اول Covid-19-ارتباط مرگ در جامو و کشمیر.

یک مقام دولتی گفت: مرد مرده در سرینگر قفسه سینه بیماری (سی دی) در بیمارستان.

سرینگر شهردار Junaid Azim Mattu تایید مرگ در توییتر دقیقه بعد. “همانطور که ما به اشتراک گذاری این خبر غم انگیز ما اول #Covid19 مرگ و میر قلب من می رود به خانواده مرحوم. ما در کنار شما و به اشتراک گذاری غم و اندوه خود را,” او توییتی یادآوری مردم است که آنها نیاز به همکاری برای شکستن زنجیره ای از عفونت است.

قبل از بازگشت به جامو و کشمیر به تازگی مذهبی واعظ تا به حال به طور گسترده سفر در دهلی نو, Uttar Pradesh, سامبا, Jammu سرینگر و Sopore به شرکت در مراسم مذهبی.

مقامات بهداشتی که ردیابی حرکات جامو و کشمیر 11 coronavirus بیماران را در بر داشت که 5 تا از آنها را داشتند با حضور در یک رویداد مذهبی که در آن واعظ مذهبی نیز حاضر شد.

چهار نفر همه آنها از Bandipore منطقه در 30 کیلومتری جنوب سرینگر حال آزمایش مثبت در روز چهارشنبه.

جامو و کشمیر دولت سخنگوی Rohit Kansal گفت: تا به حال چهار قرارداد عفونت از 65 سال.

پس از مرد آزمایش مثبت دو روز پیش مقامات در کشمیر قرار داده بود تعداد زیادی از مردم از جمله ده پزشکان و امدادگران که تا به حال او را بررسی زودتر تحت قرنطینه. مستعمره جایی که او باقی می ماند در سرینگر نیز مهر و موم شده.

مقامات نیست و در عین حال نشان داد که چگونه مذهبی واعظ برداشت کرده بود عفونت است. شده اند وجود دارد گزارش های ضد و نقیض که واعظ از یک فرقه که صرفا بر تبدیل غیر مؤمنان به حال سفر خارج از کشور و یا آمد و در تماس نزدیک با برخی از افرادی که به سفر خارج از کشور.

“او بسیار آینده… نه تعاونی” گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>