’65 درصد از لامبورگینی خریداران در هند انتخاب برای سرمایه گذاری’

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | به روز شده: 14 فوریه سال 2020 12:53:40 am

‘65 per cent of Lamborghini buyers in India opt for finance’ Sharad Agarwal رئیس لامبورگینی هند به شمار می با به تازگی راه اندازی لامبورگینی Huracan EVO در احمدآباد در روز پنج شنبه. (اکسپرس)

شصت و پنج درصد از طاقچه مشتریان که خرید اتومبیل های لامبورگینی در هند فایده ماشین امور مالی می گوید: Sharad Agarwal رئیس لامبورگینی هند بود که در احمدآباد پنج شنبه به راه اندازی جدید لامبورگینی Huracan EVO, قیمت Rs 3.22 کرور.

“این اولین بار است که ما در حال راه اندازی یک لامبورگینی در گجرات. این مدل در حال راه اندازی فقط 20 روز پس از عرضه جهانی. گجرات حساب برای نزدیک به 10 درصد از فروش سالانه ما و این درصد شده است به طور پیوسته رو به افزایش برای ما” گفت: Agarwal در حالی که راه اندازی یک بنفش رنگ ماشین است که می تواند به سرعت 100 کیلومتر در 3.3 ثانیه و سرعت بالا از 325 kmph.

این مقام گفت که ردیف اول و ردیف دوم شهرستانها در گجرات از جمله وادودارا سورت و Rajkot تا به حال تعدادی از مشتریان برای لامبورگینی. “وجود دارد که کسب و کارهای بزرگ در این شهرستانها کوچکتر که در آن صاحبان آرزوی خرید یک لامبورگینی,” او اضافه شده است.

با توجه به رسمی معمولی لامبورگینی مالک در هند بود در 25-45 براکت سن و بسیاری از خریداران و بازرگانان و یا صنعتگران.

“با وجود این مشخصات 60-65 درصد از اتومبیل های ما به فروش می رسد در سرمایه گذاری” Agarwal گفت. وقتی پرسیده شد که چرا این بخش مردد برای وام خودرو گفت: “این یک بخش از ثروت سازندگان و آنها را در درک ارزش پول است.”

“سه سال پیش 90 درصد از کسب و کار ما برای لامبورگینی هند آمد از مترو. اما در حال حاضر کسب و کار از ردیف I & II ردیف شهرستانها را تا 25 درصد از کل حجم فروش. اما بر خلاف در کشورهای توسعه یافته ما هنوز به یک حرفه ای در هند خود این نام تجاری” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر