6 واکسن در آزمایشات انسانی را امید از اوایل Covid-19 امداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ایمنی بشر محاکمه یک coronavirus واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد آغاز کرد و در روز پنج شنبه حتی به عنوان شرکت هندی سرم موسسه از هند شروع به کار بر روی ساخت این واکسن به صورت محلی به طوری که به صورت آماده در مورد محاکمه موفق است.

محاکمه آغاز شد و در آکسفورد در روز پنج شنبه با دو 800 سالم داوطلبان استخدام برای مطالعه تزريق با واکسن ChAdOx1 nCoV-19 . این ششمین coronavirus واکسن به وارد اولین مرحله از آزمایش های بالینی, بالا بردن امید پادزهر در برابر ویروس است که همچنان به تاخت و تاز جهان است.

اگر این محاکمه ها یک موفقیت دانشمندان امیدوارند به یک میلیون دوز آماده سپتامبر و به طور چشمگیری در مقیاس بالا تولید و پس از آن.

پونا مبتنی بر سرم موسسه هند (SII) همکاری با دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن در هند حتی به عنوان دادگاه شروع می شود. “SII به آغاز طرح ساخت ChAdOx1 واکسن در انتظار بالینی در انگلستان موفقیت سپتامبر/اکتبر. SII را آغاز تولید آن در معرض خطر خود را به پرش شروع ساخت و باید به مقادیر کافی در دسترس اگر آزمایش های بالینی کار” گفت: SII مدیر عامل اژدر helen clark.

محاکمه خواهد بررسی کند که آیا واکسن جدید امن است و می تواند تولید قوی پاسخ ایمنی بدن در برابر Sars-Cov-2 ویروس است که باعث بیماری کروناویروس (Covid-19) و محافظت از افراد سالم از عفونت است.

واکسن ساخته شده است از نسخه ضعیف از یک سرماخوردگی بودند گرفته شده از شمپانزه ها و اصلاح شده ژنتیکی به آن غیر ممکن است برای آن را به آلوده کردن انسان.

به توسعه واکسن محققان با افزودن مواد ژنتیکی به ChAdOx1 از Sars-CoV-2 ویروس’ سطح پروتئین سنبله گلیکوپروتئین (ع) کمک می کند که این ویروس با اتصال به Ace2 گیرنده برای ورود به سلول های انسانی و عفونت شود.

“این نوع از واکسن نوترکيب با استفاده از فناوری که در آن شما با قرار دادن یک ژن یک پروتئین مهم ویروس شما می خواهید برای ایجاد ایمنی برای به ضعیف ویروس است که می تواند با خیال راحت آلوده انسان. در اینجا آن است که افزایش پروتئین از Sars-CoV-2 است که توسط آن وارد سلول به ضعیف بودند. انتظار این است که ضعیف نوترکيب آدنوويروس در عفونت باعث خواهد شد توسعه آنتی بادی علیه Sars-CoV-2 سنبله پروتئین موجب ایجاد مصونیت گفت:” دکتر Anurag Agrawal, مدیر, شورای پژوهش های علمی و صنعتی-موسسه ژنومیک و یکپارچه زیست شناسی.

“این ChAdOx1 واکسن با استفاده از اصلاح شده بودند حمل coronavirus سنبله پروتئین مانند یک اسب تروا برای ورود به سلول های انسان است. سلول ها شروع به ساخت و انتشار سنبله پروتئین و یکنوع بازی شبیه لوتو سیستم ایمنی بدن در پاسخ گفت:” دکتر T یعقوب جان استاد بازنشسته و رئیس سابق ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی وللر, Tamil Nadu.

این واکسن بی خطر است و به خوبی تحمل می شود اما برخی از افراد ممکن است گزارش خفیف و موقت عوارض جانبی مانند درد بازو در محل تزریق سردرد و یا تب در چند روز اول پس از واکسیناسیون گفت: محققان. در این مطالعه نیمی از افراد داوطلب سالم بین 18 و 55 سال دریافت خواهد کرد Covid-19 واکسن و نیم کنترل واکسن که به محافظت در برابر مننژیت اما نه Covid-19.

“توسط واکسیناسیون با ChAdOx1 nCoV-19 ما امیدوار به بدن را تشخیص و ایجاد یک پاسخ ایمنی به سنبله پروتئین است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از Sars-CoV-2 ویروس از ورود سلول های انسانی و در نتیجه جلوگیری از عفونت” گفت: محققان به رهبری پروفسور اندرو Pollard, مدیر آکسفورد واکسن ،

سارا گیلبرت استاد vaccinology در دانشگاه آکسفورد گفت: بار هفته گذشته بود که او “80% اعتماد به نفس” است که این واکسن در حال طراحی و توسعه توسط تیم او کار می کنند.

“من فکر می کنم وجود دارد شانس است که آن را به کار بر روی چیزهای دیگر که ما انجام داده اند با این نوع از واکسن. این فقط یک حدس و هر هفته با ما اطلاعات بیشتر به نگاه,” او گفت:.

این ChAdOx1 واکسن پلت فرم استفاده شده است برای تولید واکسن نامزدها در برابر بسیاری از ویروس ها از جمله کسانی که باعث آنفلوانزا chikungunya و zika. آکسفورد گروه از آن استفاده می شود به منظور توسعه یک واکسن علیه خاورمیانه سندرم تنفسی (Mers) coronavirus نشان داد که نتایج امیدوار کننده در آزمایش های بالینی.

“واکسن براساس ناقل های ویروسی ارائه سطح بالایی از پروتئین بیان باید در دراز مدت ثبات و القاء پاسخ ایمنی قوی در انسان است که آنها را بسیار موثر باشد” گفت: Dr NK Ganguly سابق مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند.

توسعه واکسن در برابر Covid-19 پیشرفت در سرعت بی سابقه و مقیاس با 78 پروژه های رسیدن به مرحله فعال از توسعه پس از چین به اشتراک گذاشته شده ژنتیکی توالی Sars-CoV-2 با سازمان بهداشت جهانی در 12 ژانویه سال 2020 با توجه به ائتلاف اپیدمی آمادگی نوآوری (Cepi) یکی از بزرگترین شرکتهای عمومی تأمین کنندگان مالی از واکسن توسعه است.

مانند آکسفورد واکسن گروه بسیاری از توسعه دهندگان در حال اعمال نفوذ کار موجود در واکسن در برابر Mers و سریع پاسخ سیستم عامل با 2019-nCoV ژنتیکی توالی های قرار داده شده برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. در این پژوهش تمرکز بر روی سیستم عامل های مبتنی بر نوکلئوتید که بلوک های ساختمان از مواد ژنتیکی DNA و RNA به دلیل پتانسیل خود را برای سرعت و انعطاف پذیری برای آنتی ژن دستکاری.

“آکسفورد واکسن خواهد بود سوم CEPI-تامین واکسن برای ورود به فاز 1 آزمایش همراه با Inovio را INO-4800 DNA واکسن نامزد و مدرن را mRNA-1273 نامزد… تولید ایمن و موثر و در سطح جهانی در دسترس واکسن بهترین امید ما برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. هدف ما برای انجام این کار در سرعت قبل از هرگز دیده می شود در تولید واکسن گفت:” دکتر ریچارد Hatchett ارشد اجرایی Cepi, در بیانیه ای.

Cepi آغاز هشت Covid-19 واکسن پروژه های توسعه با Curevac, Inovio داروسازی, مدرن, Novavax دانشگاه هنگ کنگ, دانشگاه کوئینزلند و یک کنسرسیوم به رهبری انستیتو پاستور با هدف داشتن حداقل سه واکسن نامزدها ارائه شده به مقامات نظارتی برای اخذ مجوز برای استفاده عمومی.

“اگر بین المللی واکسن آزمایشی موفقیت آمیز آن اضطراری استفاده می شود تحریم در سطح جهانی است. اگر یک واکسن آزمایشی است که به خوبی طراحی شده و موفق در هر نقطه از جهان می توان آن را به عنوان ویروس همان است. برخی از کشورهای دیگر هستند مناسب تر برای آزمایش اثر بخشی اما هیچ منظم آزمایشی تصویب مورد نیاز است در هند پس اضطراری, استفاده از, تایید,,” گفت,,,, Dr Ganguly.

واکسن توسعه به طور متوسط طول می کشد 10.71 سال از بالینی فاز و ورود به بازار احتمال 6 درصد با توجه به مطالعه در مجله PLOS One یک داوری علمی مجله است.

تطبیقی و موازی واکسن توسعه فازهای نوآورانه فرایندهای نظارتی و پیشرفته مقیاس ظرفیت تولید کمک کرده اند به سرعت در مسیر توسعه است که به طور سنتی طول می کشد به طور متوسط از یک دهه است. حتی شتاب تلاش های مانند است که برای اولین, ابولا, واکسن پنج سال طول کشید.

“هدف ما این است که یک واکسن قبل از 18 ماه. به طور معمول طول می کشد حدود یک دهه به توسعه یک واکسن اما مشارکت جهانی (بین سازمان بهداشت و درمان دانشگاهیان اهدا کنندگان صنایع سازمان ملل و philanthropies) کمک کرده اند شتاب توسعه واکسن در برابر ظهور بهداشت عمومی تهدید. یک واکسن علیه ویروس ابولا در زمان پنج سال یک برابر zika در زمان کمتر از دو سال. جهانی تلاش به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن در کمتر از 18 ماه بی سابقه است و می تواند یک دستاورد شگفت انگیز” دکتر Soumya Swaminathan, رئیس, دانشمند, سازمان بهداشت جهانی گفت: HT بر روی گوشی از ژنو.

آکسفورد دانشمندان علیرضا امیدوار به قطع حتی که خوش بینانه برآورد دو سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>