6 کشاورزان کشته در اثر برخورد 2 کامیون در تا اتاوا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شش کشاورزان کشته شدند و یک نفر مجروح در تصادف جاده در اوتار پرادش را اتاوا منطقه در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه.

کشاورزان رفته بود به فروش سبزیجات در بازار و بازگشت به خانه وقتی که مینی کامیون آنها در سفر بودند در زده شد توسط یکی دیگر از سرعت کامیون در مستعمره دوستان منطقه از اتاوا.

در حالی که پنج نفر در نقطه درگذشت یک شکست در برابر صدمات در بیمارستان است. فرد مجروح بستری شد Saifai کالج پزشکی, SP شهرستان R سینگ گفت: ANI.

SSP اتاوا Akash تومار که درباره حادثه, در سایت, دریافت, اطلاعات, گفت که تحقیقات در این حادثه ،

“بدن در حال ارسال برای پس از مرگ و تحقیقات بیشتر در” SSP گفت.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath ابراز غم و اندوه بیش از این حادثه. او اعلام کرد که جبران تومان 2 لاخ برای هر قوم و خویش از کسانی که کشته و Rs 50,000 برای شخص مجروح گزارش آنی.

شده است وجود دارد موجی از تصادفات جاده ای در سراسر کشور عمدتا مربوط به کارگران مهاجر در چند هفته گذشته .

بیست و دو نفر کشته شدند در جداگانه تصادفات جاده ای در پنج متحده در روز سه شنبه. نه نفر در ایالت بیهار در چهار در ماهاراشترا شش در دو جداگانه حوادث در اوتار پرادش در Jharkhand و دو در به عنوان بسیاری از حوادث در اوریسا به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

بیست و چهار کارگران مهاجر تا به حال کشته و 36 زخمی در ساعات اولیه صبح از 16 ماه مه هنگامی که یک کامیون تریلر حمل کیسه آهک همراه با 43 نفر منفجر پشت ثابت کامیون با بسیاری دیگر از کارگران مهاجر در آن نشسته در بزرگراه ملی در تا اوریا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>