6.39% از مجموع فعال Covid-19 موارد مورد نیاز بیمارستان پشتیبانی: وزارت بهداشت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در مورد 6.39 درصد از کل تعداد فعال Covid-19 نفر در کشور مورد نیاز بیمارستان حمایت اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

در طول یک جلسه در COVID-19 وضعیت مشترک وزیر در وزارت Lav Agarwal همچنین گفت: در مورد 2.94% فعال COVID-19 موارد مورد نیاز اکسیژن پشتیبانی از 3 درصد مورد نیاز در بخش مراقبت های ويژه (ICU) و 0.45% مورد نیاز یک پشتیبانی می کند.

“تنها در اطراف 6.39 درصد از COVID-19 مورد نیاز یا اکسیژن پشتیبانی و یا ICU یا ونتیلاتور پشتیبانی; بسیاری از مردم در حال نقاهت با توجه به شناسایی زود هنگام. در همان زمان ما نیز ارتقاء زیرساخت های بهداشتی ما,” او گفت:.

“در طول مستند ما به روز رسانی ما در بیمارستان زیرساخت ها از جمله اکسیژن پشتیبانی تخت ICU تخت و هواکش. تلاش های ما به ما اعتماد به نفس است که ما آماده و مجهز همراه با ایالات متحده در مدیریت COVID-19 موارد,” او اضافه شده است.

آگاروال گفت: وزارت بهداشت تجزیه و تحلیل داده ها از به تازگی منتشر شده که وضعیت گزارش و متوجه شد که در حالی که موارد هر لاخ از جمعیت جهان در 62 در هند مشخص شد که 7.9 مردم در هر لاخ جمعیت قرار گرفتند.

“با وجود مشابه جمعیت کل موارد COVID-19 در بالای 15 کشور است که 34 بار است که از هند و با وجود مشابه جمعیت کل مرگ و میر به علت COVID-19 در بالای 15 کشور است 83 بار است که از هند” مشترک وزیر گفت.

او در ادامه گفت: تا کنون هند در حدود 0.2 COVID-19 مرگ در هر لاخ جمعیت که در برابر جهانی رقم 4.1.

در میان کشورهای با بالا COVID-19 تلفات ما با 87,180 مرگ و میر است 26.6 مرگ در هر لاخ جمعیت. بریتانیا گزارش 34,636 مرگ و میر و حدود 52.1 مرگ در هر لاخ جمعیت.

“در حالی که ما مرگ و میر در یک ماده از غم و اندوه پیدا کنیم که شش کشور گزارش داده اند بیش از 10000 COVID-19 مرگ و میر همراه با دولت و شهروندان است. ما نسبتا قادر به مدیریت این وضعیت هر چند این چالش هنوز ادامه دارد” Agarwal گفت.

زمانی که مستند شروع COVID-19 بازیابی نرخ 7.1 درصد است که به تدریج بهبود یافته به 39.62% او گفت:.

او گفت: دولت تمرکز خود را بر سختگیرانه مهار اقدامات بهداشت دست تنفسی, بهداشت محیط زیست, بهداشت و تبدیل فیزیکی فاصله را به یک زندگی هنجار شده است.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا دولت در حال برنامه ریزی برای رها کردن هیدروکسی کلروکین از COVID-19 طرح درمان گفت: بررسی اثر بخشی آن برگزار خواهد شد به تصمیم گیری در آن پیشگیری.

رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR رامان R Gangakhedkar گفت: 25.36 لاخ COVID-19 آزمون انجام شده است تا 12.30 بعد از ظهر روز سه شنبه. برای دومین بار بیش از یک لاخ آزمايشات انجام شده در طول 24 ساعت.

“وجود دارد 555 آزمایشگاه های تست و 89,466 آزمون (بودند) انجام می شود در ICMR labs دیروز (سهشنبه),” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>