59,000 مرگ و میر جلوگیری کرد تا کنون اجتماعی فاصله در اتحادیه اروپا می گوید مطالعه در coronavirus…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اقدامات اجتماعی فاصله مدرسه تعطیلی و مستندات تضمین کرده اند که حداقل 59,000 زندگی می کند که تا کنون ذخیره شده در 11 کشور اروپایی از جمله انگلستان با توجه به یک مطالعه جدید که توسط کارشناسان در امپریال کالج لندن در روز دوشنبه منتشر شد.

بررسی تاثیر چنین مداخلات دولت در این مطالعه شیوع کروناویروس با استفاده از یک مدل جدید برای محاسبه است که بین 21,000 و 120,000 مرگ و میر را مانع شده اند تا پایان ماه مارس.

آن گفت: “با زمان مداخلات باقی مانده در محل به حداقل پایان ماه مارس ما تخمین می زنند که مداخلات در تمام 11 کشور را برطرف 59,000 مرگ و میر تا 31 مارس [95% معتبر فاصله 21,000-120,000]”.

“بسیاری از مرگ و میر بیشتر خواهد بود برطرف طریق تضمین این که مداخلات در محل باقی می ماند تا زمانی که انتقال قطره به سطوح پایین. ما تخمین می زنند که در تمام 11 کشور بین 7 و 43 میلیون نفر آلوده شده اند با SARS-CoV-2 تا 28 مارس, نمایندگی بین 1.88% و 11.43 بر اساس درصد از جمعیت”.

اکسل Grandy یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: “تاثیر این بیماری همه گیر شدید است – اما آن را بسیار بدتر و بدون مداخله. نگه داشتن مداخلات در جای خود بسیار مهم است برای کنترل آن”.

این کشور مورد بررسی در این گزارش هستند, اتریش, بلژیک, دانمارک, فرانسه, آلمان, ایتالیا, نروژ, اسپانیا, سوئد, سوئیس و انگلستان است.

این مطالعه گفت: نسبت جمعیت آلوده به تاریخ – حمله – نرخ برآورد شده است به بالاترین سطح خود در اسپانیا به دنبال آن ایتالیا و کمترین در آلمان و نروژ بازتاب نسبی مراحل بوده است ،

“با توجه به تاخیر 2-3 هفته پس از انتقال تغییرات رخ می دهد و زمانی که تاثیر خود را می تواند مشاهده شده در روند مرگ و میر برای بسیاری از کشورها در نظر گرفته شده در اینجا از آن باقی می ماند و خیلی زود می شود که برخی از های اخیر مداخلات موثر بوده است”.

“اگر مداخلات در کشورهای در مراحل اولیه از بیماری همه گیر مانند آلمان و یا انگلستان بیشتر یا کمتر موثر از آنها در کشورهای پیشرفته شیوع در آن برآورد ما تا حد زیادی بر اساس, و یا اگر مداخلات بهبود یافته یا بدتر در طول زمان و سپس برآورد ما از تولید مثل تعداد و مرگ و میر جلوگیری خواهد تغییر درآمده”.

“از این رو مهم است که زمان مداخلات در محل باقی می ماند و روند مرگ و میر از نزدیک تحت نظارت هستند و در روزهای آینده و هفته به ارائه اطمینان است که انتقال از SARS-Cov-2 کند” مطالعه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>