57 دولتی زنان نجات خانه در بالا را کنپور Covid-19 +ve 5 تا از آنها باردار…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پنج دختر زندانی در میان 57 که تست مثبت برای coronavirus در دولتی زنان خانه نجات یافت شد حامله ترک کنپور دولت در tenterhooks.

شاخص تورم مصرف کننده (M) polit buro عضو Subhashini علی ملاقات کرد SSP کنپور Dinesh Kumar P در روز یکشنبه و ارائه یک شکایت رسمی بالا بردن سوال در مورد این موضوع. او گفت: بارداری دختران در خانه و همچنین به عنوان عفونت در میان آنها نیاز به بررسی دارد. او گفت: آن را به حال پدید آمده است که یکی از زندانیان بود که HIV مثبت و دیگری تا به حال هپاتیت C. بهداشت و sanitisation شد مسائل عمده در نجات خانه, او گفت:.

SSP گفت که او تا به حال خواسته SP کنپور جنوبی Aparna Gupta به نگاه به شکایت.

اما منطقه افسر عفو مشروط آجیت کومار که جعلی جهل در مورد بارداری دختران تا روز شنبه گفت: این دختران که باردار بود, آورده بودند, در حمایت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) قانون مربوط به موارد.

اما او محروم داشتن هیچ گونه دانش از دو نفر از آنها در حال HIV و هپاتیت C مثبت است. این DPO مسئول زنان خانه نجات و گزارش به منطقه دادرس.

عضو دولت زنان کمیسیون Raj Kapoor کنار این مفهوم است که دختران باردار شدم در حالی که ماندن در خانه است. بودند کسانی که تسلیم در POCSO موارد و باردار بود, او گفت:.

کاپور گفت: به نظر می رسد که دو دختر زندانی گرفتار عفونت زمانی که آنها فرستاده شده بودند به LLR بیمارستان برای چک آپ . پس همه آنها با هم زندگی می کردند از گسترش عفونت در میان دیگران.

دو روز پیش یک دختر شکایت از آنفولانزا مانند علائم و مشکلات تنفسی آزمایش مثبت برای Covid 19. پس از آن نمونه برداری از 33 دختران مورد آزمایش قرار گرفتند و آنها نیز یافت می شود مثبت است. بعد از 16 و پس از آن هفت دختران بیشتر تست مثبت است. از آن زمان به بعد زنان خانه نجات در شیک Bernhardt نگر شده است sanitised و دختران شده اند قرنطینه.

اواخر یکشنبه شب, کمیسر, Kanpur, بخش, Sudhir M Bobde و منطقه دادرس Dr Brahmdev Ram Tiwari کرد که در مجموع هفت دختران باردار در, نجات خانه و پنج تن از آنها Covid-19 مثبت است. آنها باردار در زمان آنها به ارمغان آورد به خانه نجات آنها گفت. دو نفر از دختران پذیرفته شده اند LLR بیمارستان و سه به راما کالج پزشکی برای Covid درمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>