57 درصد از محله های فقیرنشین در 3 بخش باید Covid آنتی بادی می یابد BMC را sero بررسی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در مجموع 57 درصد افراد از محله های فقیرنشین و 16 درصد از دیگر مناطق مسکونی در سه بخش به معرض Sars-CoV-2 و بهبود سکوت با توجه به آنتی بادی تولید sero بررسی انجام شده توسط Brihanmumbai شهرداری شرکت به عنوان بخشی از مطالعه ملی برای درک گسترش پیدا کرده است. افراد در هر دو این گروه ها بدون علامت بودند.

“به طور کلی ما مشاهده کرده اند که 40 درصد از افراد مورد بررسی در هر دو زاغه ها و مناطق مسکونی آلوده شدند با Covid-19 اما بهبود است. هیچ یک از کسانی که تست شده برای sero بررسی تا به حال به انجام RT-PCR و آزمون آنها بدون علامت” گفت: Suresh Kakani اضافی کمیسر BMC. “شیوع این ویروس در محله های فقیرنشین بالا است با توجه به مناطق پر جمعیت. در غیر زاغه (مناطق مسکونی) بهتر اجتماعی فاصله و نگهداری و بهداشت و کمک به متوقف کردن گسترش به تعداد زیادی از مردم گفت:” Kakani.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

در جولای 3, بدن مدنی در همکاری با NITI-Aayog و تاتا موسسه تحقیقات بنیادی آغاز شده sero نظارت که در آن یک گروه از افراد تحت آزمایش خون برای تشخیص حضور ایمونوگلوبولین G (IgG) آنتی بادی است. آنتی بادی های IgG تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در معرض یک ویروس است. یک sero بررسی کمک می کند تا شناسایی افرادی که قبلا با این ویروس آلوده شده و در حال حاضر بهبود. اگر چه برآورد هدف از 10000 نمونه خون جاری موسمی محدود فرآیند جمع آوری به 6,936 نمونه گفت: یک افسر بهداشت از BMC. بدن مدنی نیز اجرای یک آزمایش پادتن در 1000 سلامت کارگران و نتایج آن در حال بررسی.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘عمده تسکین پس از 3 ماه’: Aaditya Thackeray سهام اخبار خوب در بمبئی Covid-19 وضعیت

BMC مقامات بر این باورند عفونت نرخ مرگ و میر (IFR) است به احتمال زیاد به پایین بین 0.05% و 0.10%. بدن مدنی نیست فاش برآورد شيوع عفونت است. IFR نسبت تعداد مرگ و میر رخ می دهد که از یک بیماری در کل تعداد افراد آلوده. آن است که پایین تر از CFR که در نظر گرفته و تنها موارد تایید شده (مراجعه کنید). “نتایج sero نظارت امیدوار کننده به دلیل آن را نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم که از ویروس با کمک خود ایمنی” گفت: Dr Om پژو اپیدمیولوژی و عضو دولت Covid نیروی کار.

نتایج خواهد شد دوباره بررسی قرار گرفت بعد از آن برای یادگیری در مورد توسعه گله ایمنی هنگامی که بخش بزرگی از جامعه (گله) می شود سیستم ایمنی بدن به یک بیماری و کنترل آن در انتقال و گسترش یافته است.

“هر چند که هنوز مشخص نیست چه میزان از شیوع منجر به گله مصونیت یافته های ما نشان می دهد که حداقل در محله های فقیرنشین این می تواند به دست آمده هر چه زودتر بعد از آن اگر ایمنی وجود دارد و همچنان ادامه دارد در بخش قابل توجهی از جمعیت” خواندن تفاسیر از BMC.

Dr Srivastava رد احتمال به عنوان آنتی بادی تولید شده در بدن دائمی هستند. “آنتی بادی در بدن باقی بماند از چهار هفته تا چند ماه بسته به نوع عفونت است. بسته تک مجموعه داده های ما نمی توانیم بگوییم که ما به گله ایمنی. آن است که یک نمونه برای آمدن به هر علمی نتیجه,” او گفت:.

در حالی که 60 درصد بیماران مبتلا به Covid-19 شده اند مرد این بررسی نشان داد که تعداد بیشتری از زنان نسبت به مردان بودند در معرض ویروس و بهبود. بدن مدنی نیست به اشتراک گذاری داده ها در بسیاری از مرد و زن نمونه.

“این یک واقعیت شناخته شده است که زنان باید ایمنی قوی تر از مردان است. این کمک می کند تا آنها را برای مبارزه با ویروس بهتر است. بسیاری از زنان حتی نمی توسعه علائم به شناسایی این ویروس گفت:” دکتر Daksha شاه, معاون بهداشت افسر BMC.

BMC انجام خواهد شد یکی دیگر از sero نظارت در ماه آینده در همین سه بخش برای یک مطالعه تطبیقی برای ارزیابی گسترش Covid-19 عفونت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>