51-سال-مرد تلاش می کند به تجاوز به مرده جزئی بازداشت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس در آسام را Dhemaji منطقه بازداشت شده اند که 51 ساله به اتهام تلاش برای تجاوز جنسی بدن یک جزئی (14) یک روز پس از او درگذشت در شرایطی مشکوک و به خاک سپرده شد توسط اعضای خانواده او.

همکار روستاییان گرفتار متهم Akan Saikia در عمل در مارس 18.

“دختر فوت مشکوک در مارس 17 و به خاک سپرده شد همان شب توسط اعضای خانواده او در نزدیکی Simen رودخانه که جریان نزدیک به روستا. چند روستاییان نیز حضور داشتند” گفت: Dhananjay Ghanawat, سرپرست پلیس (SP) Dhemaji.

در بعد از ظهر مارس 18, برخی از ماهیگیران متوجه متهم به تلاش برای تجاوز جنسی بدن دختر. متهم به حال گفته حفر قبر و گرفته شده از بدن است. او دستگیر و تحویل پلیس.

“متهم به نظر نمی رسد که ذهنی آشفته است اما یک بیمار روانی. او سابقه-sheeter نیز گفت:” Ghanawat.

متهم به حال دو بار ازدواج کرده و در سال 2018 یکی از همسران خود را متهم کرده بود که او از خشونت خانگی. او محکوم شد و خدمت شد و حکم او در Dhemaji زندان است. اما او از زندان آزاد شد آزادی مشروط در پایان مارس پس از دیوان عالی کشور به منظور decongest زندان به دلیل بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

“متهم به نظر می رسد قاعده. برخی گفته اند که او ممکن است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت جزئی که منجر به خودکشی” Ghanawat گفت.

پلیس باید که بدن بود که reburied توسط روستاییان و ارسال آن برای معاينات و در نتیجه در حال بررسی است.

“متهم اعتراف به جرم خود در مراجع قضایی بازداشت” SP اضافه شده است.

Saikia رزرو شده است در بخش 306 و 377 از قانون مجازات اسلامی (IPC) برای abetment خودکشی و غیر طبیعی و همچنین حفاظت از کودکان در جرائم جنسی (POCSO) عمل می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>