دانشمندان در بریتانیا پیشنهاد کرده اند مبهوت مستند دوره به بررسی گسترش بیماری کروناویروس Covid-19. آنها می گویند وجود دارد باید سیستم از کار برای 30 روز و پس از آن زندگی می کنند و مستند برای یکی دیگر از 50 روز است.

این چرخه تنها راهی است که ما می توانید شکستن زنجیره ای از عفونت دانشمندان گفت. آنها می خواهند این ترتیب باید در جای خود تا 2022.

دانشمندان باید بر اساس نتایج خود را بر روی داده ها از 16 کشور. این مطالعه گزارش شده توسط Hindustan Times’ به زبان هندی, انتشار, هندوستان.

مطالعه انجام شده توسط یک گروه از دانشمندان در دانشگاه کمبریج و در چاپ اروپا Joruanl از Epidemology. دکتر راجیو Chaudhary که رهبری این تحقیقات گفت که پس از این روال کمک خواهد کرد که صرفه جویی در شغل. آن نیز کمک خواهد کرد که در کاهش بی ثباتی مالی و اجتماعی وقفه.

محققان می گویند که تست, تماس, ردیابی و جداسازی باید ادامه یابد.

این محققان ارائه شده سه سناریوهایی را برای خود ادعا می کنند. برای اولین بار به عنوان پیشنهاد شده توسط این دانشمندان کمک خواهد کرد که در کاهش گسترش عفونت است. و آن را به پایان خواهد رسید و همه گیر در 18 روز, محققان ادعا کرده اند. سناریوی دوم مذاکرات در مورد در نظر گرفتن هیچ اقدامی در همه. این منجر به مرگ 78 لاخ مردم و همه گیر بد گذشته برای 200 روز.

سومین سناریو ارائه شده توسط محققان در مورد ارائه تسهیلات در این مستند برای 50 روز و سپس باز کردن برای 30 روز. آنها می گویند منجر به افزایش در مورد رفتن به مراقبت های ویژه و در نتیجه مرگ 35 لاخ مردم است.

تعداد Covid-19 موارد عبور پنج میلیون در روز چهارشنبه به این بیماری همه گیر در ادامه به نابودی جهان که در آن نزدیک به 3,25,000 مردم در حال حاضر مرده با توجه به آن بیشتر و میلیون ها نفر خود را بیکار و در معرض خطر فقر است.

آخرین میلیون در زمان 12 روز نسبت به 11 ماه است که در آن زمان برای این تعداد از سه تا چهار میلیون عفونت. چندین ضربه کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا عبور خود را قله ها و بازگشایی به آرامی اما مقامات هشدار داده اند در برابر موج دوم.

تعدادی از عفونت است که در حال حاضر معادل جمعیت نیوزیلند.

برزیل و روسیه و هند در حال ظهور به عنوان نقاط داغ در حالی که ما همچنان در بالای لیست کشورها اضافه کردن موارد جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im