پنج هواپيمايی جت برای اولین بار از 36 قرارداد توسط هند فرود آمد در امبلا پایگاه هوایی در روز چهارشنبه بعد از ظهر. جت جنگنده به القاء به نیروی هوایی هند را ‘طلایی’ اسکادران اولین وارداتی جت جنگنده به القاء به نیروی هوایی اسرائیل در 23 سال پس از روسیه سوخو-30 مبارزان. اولین Su-30 وارد جنگنده های نیروی خدمات در ماه ژوئن سال 1997.

پنج جت لمس کردن در هوایی بی سابقه ای در میان امنیت; دولت های منطقه نیز صادر سحر-به-غروب ممنوعیت عکاسی از هر دارایی در نیروی هوایی ایستگاه در بخش 144 قانون دادرسی کیفری.

IAF رئیس RKS Bhaduria بود در هوایی برای دریافت Rafales و تیم خلبانان رهبری گروه کاپیتان Harkirat سینگ افسر فرمانده No 17 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده “فلش طلایی”.

همچنین به عنوان خوانده شده| ‘پرندگان وارد هند حریم هوایی’: Rajnath Singh توییتهایی خود خوش آمدید به 5 Rafales

اولین هواپيمايی دم شماره RB-001 نشان دهنده حروف اول IAF رئیس Rakesh tony addison که تا به حال منجر به پیچیده مذاکرات برای هواپيمايی معامله است.

سابق air رئیس Air Chief Marshal BS Dhanoa که شده بود یکی از مهمترین آوازی حامیان 2016 معامله به خرید جت های جنگنده به نام القاء هواپيمايی به نیروی هوایی یک تعویض بازی’. بازنشسته نیروی هوایی اسرائیل رئیس گفت Hindustan Times لحظات قبل از پنج جت فرود در امبلا که هواپيمايی خواهد تصمیم گیری نتیجه از هر گونه درگیری بین هند و چین است.

جت ویژه طراحی شده برای نیروی هوایی اسرائیل آغاز شده خود را از 7000 متر خانه پرواز از مریگنک در فرانسه در روز دوشنبه. این هواپيمايی جت شد سوخت گیری مجدد اواسط هوایی توسط نیروی هوایی فرانسه قبل از آن فرود آمد در Al Dhafra پایگاه هوایی در نزدیکی Abu Dhabi, مختصری توقفگاه بین راه قبل از مصرف کردن برای امبلا اوایل روز چهارشنبه.

آن را به عنوان cruised بیش از اقیانوس هند شد و با استقبال گسترده توسط نیروی دریایی کشتی فهم کلکته مستقر در دریای عرب. “ممکن است شما را لمس آسمان با شکوه. مبارک فرود” فهم کلکته گفت: در یک مختصر تعامل منتشر شده به آژانس خبری فهم.

همچنین بخوانید: نیروی هوایی هند با هواپيمايی به برنامه ریزی برای مبارزه با چین

هند Sukhoi Su-30MKI پیوست آنها به زودی پس از زمانی که پنج Rafales وارد هند حریم هوایی اسکورت آنها را از طریق به امبلا. “پرندگان وارد هند حریم هوایی ایم” وزیر دفاع Rajnath Singh با عکس و یک فیلم کوتاه از هفت جت های جنگنده – 5 Rafales همراهی با 2 Su-30MKI جت – پرواز در شکل گیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im