5 از 28 آلوده با Covid-19 مرده در ایران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد یک پنجم مرگ و میر ناشی از این ویروس جدید که به تازگی در چین و گفت: مرگ و میر از میان 10 جدید تایید مواردی از این ویروس در ایران.

تا کنون 28 نفر تایید شده اند در ایران از جمله پنج درگذشت. مردم هستند که برای درمان این ویروس در حداقل چهار شهرهای مختلف از جمله پایتخت, تهران, که در آن برخی از داروخانه ها در حال حاضر اجرا از ماسک و ضد عفونی کننده دست. دیگر شهرهای قم و اراک و رشت.

این ویروس بیش از loomed در سراسر کشور انتخابات پارلمانی در ایران در روز جمعه. بسیاری از رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای با پوشیدن ماسک.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ساخته شده شنبه اعلام آخرین آمار و ارقام در تلویزیون دولتی اما مشخص نکرد که پنجم مرگ رخ داده است. دو نفر فوت کرده زودتر جمعه از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس. مقامات گزارش مرگ دو نفر قبلا این هفته است.

Jahanpour گفت که از 10 به تازگی شناسایی موارد دو مورد در تهران و هشت در شهر قم. که در آن دو بیماران مسن درگذشت در روز چهارشنبه. او گفت: دو نفر در پایتخت سفر کرده بود در قم و یا لینک کلیک کنید ،

Minoo Mohraz, یک ایرانی در وزارت بهداشت رسمی بود روز جمعه گفت که ویروس “احتمالا در آمد از کارگران چینی که در قم و سفر به چین است.” او نداد. یک شرکت چینی شده است ساخت یک نیروگاه خورشیدی در قم.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که چین را سرکوب نقاط کشور خرید زمان برای بقیه جهان به آماده شدن برای این ویروس جدید است. اما به عنوان نقاط داغ ظهور در سراسر جهان از جمله کره جنوبی و ایران, شده است وجود دارد مشکل پیدا کردن اولین بیمار که موجب هر خوشه.

قم محبوب مذهبی مقصد و یک مرکز آموزش و مطالعات دینی برای شیعیان از داخل ایران و همچنین عراق و پاکستان و افغانستان و آذربایجان است.

در جای دیگر در منطقه, عربستان سعودی اعلام کرد که شهروندان و ساکنان از پادشاهی مجاز به سفر به ایران پس از گسترش ویروس وجود دارد. هر کسی که قبلا در ایران تنها اجازه ورود به این کشور پس از 14 روز دوره کمون این ویروس را تصویب کرده است.

این تصمیم در حالی که نه به طور خاص ذکر اتباع ایرانی به طور مستقیم اثرات هزاران نفر از ایرانیان که در سفر به مکه و مدینه برای زیارت اسلامی به طور موثر جلوگیری از آنها را از ورود به عربستان سعودی است.

پادشاهی در حال حاضر منع شهروندان و ساکنان از سفر به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>