دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه را از شنیدن درخواست ثبت شده توسط سارا عبدالله به چالش کشیدن خلبان بازداشت برادر و رئیس سابق وزیر جامو و کشمیر عمر عبدالله تحت امنیت عمومی عمل می کنند و یا PSA.

مورد شنیده خواهد شد توسط یک نیمکت از قضات NV Ramana, Mohan M Shantanagoudar و Sanjiv Khanna.

در زیر پنج زمینه مطرح شده توسط سارا عبدالله در دادخواست به چالش کشیدن عمر عبدالله را بازداشت:

1. مواد بر اساس آن بازداشت منظور تصویب شد اعلام نشده و یا عرضه به عبدالله: “…این Hon’ble دادگاه در یک زنجیر قضایی نماز جماعت برگزار شد که عدم عرضه مواد تشکیل اساس دلایل بازداشت متغيره منظور از بازداشت ساخت آن را خلاف قانون اساسی و مسئول به لغو” سارا عبدالله اظهار داشت: در دادخواست.

2. بازداشت سفارش مبهم و بی ربط و بدون هر گونه مواد حقایق و خاص و نشان داد عدم استفاده از ذهن توسط منطقه دادرس که گذشت سفارش: آن او استدلال که هیچ یک از این دلایل در بازداشت منظور افشای به عنوان دقیقا به آن عمل ممنوع ذکر شده در بخش 8(3)(ب) از PSA متعهد شد یا به احتمال زیاد مرتکب شده توسط عبدالله.

3. پرونده را به دست عبدالله همراه با سفارش از بازداشت تحت PSA شامل آشکارا نادرست و مضحک ماده: “…پرونده تحویل به detenu همراه با سفارش از بازداشت تحت PSA شامل آشکارا نادرست و مضحک مواد اساسا متهم detenu از تبدیل شدن به شکل محبوب در میان توده های کلی و داشتن نفوذ قابل توجهی بر مردم” این درخواست گفت.

4. وجود شواهد کافی برای اثبات آن وجود نداشت احتمال عبدالله غرقه شدن در فعالیت های است که می تواند مخاطره اندازد به نظم عمومی: در این طومار با اشاره به سخنان و اظهارات عبدالله که سارا گفت: اثبات شد که هیچ احتمال عبدالله غرقه شدن در فعالیت های است که می تواند مخاطره اندازد به نظم عمومی از جمله توییتهایی قرار داده و او را هشدار می داد مردم در برابر توسل به خشونت و قانون را به دست خود را. “شواهد قریب به اتفاق قربانیان در قالب سخنان و بیانیه های عمومی ساخته شده توسط detenu قبل از این بازداشت که به سمت نمونه رفتار detenu جایی detenu به عنوان یک شاگرد از صلح و نظم عمومی است و بارها و بارها درخواست عمومی مردم برای حفظ صلح و آرامش. این توییت در واقع تا به حال مورد نیاز اثر با چندین هزار نفر retweeting و حمایت کرد.”

5. هیچ تازه زمینه و یا مواد وجود داشته باشد به بازداشت عبدالله پس از خود را زودتر بازداشت در بخش 107 CrPC باسابقه: او با اشاره به این که عمر عبدالله بود زودتر بازداشت از اوت 7, 2019, در بخش 107 از قانون آیین دادرسی کیفری (CrPC) که سبب اجرایی دادرس به منظور یک فرد برای اجرای قرضه “برای حفظ صلح”. پس از گذشت از بازداشت منظور از اوت 2019, وجود, از, تازه, زمینه ها و مواد ضروری بود برای سفارش بیشتر بازداشت عبدالله اما هیچ مواد جدید که توجیه PSA سفارش گفت: سارا. “…در انقضای منظور از بازداشت یک نظم جدید از بازداشت صادر نمي شود و بدون وجود حقایق جدید/ زمینه ها و مواد جدید اثبات چنین زمینه ای و هر گونه سفارش به چنین حقایق جدید و مواد غیر قانونی خواهد بود و موجب می شود را کنار بگذارند” درخواست استدلال کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im