4کیلومتر بافر در سه نقطه کلیدی به عنوان سربازان جلو و عقب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارتش هند را آغاز کرده است rigourous فرایند تایید برای نظارت بر خروج مردم چین ارتش آزادی (PLA) از اصطکاک نقاط در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ حتی به عنوان یک پیچیده متارکه طرح حرکت رو به جلو در چشمه های آب گرم و Gogra که در آن دو ارتش در حال کار برای ایجاد یک 4 کیلومتر منطقه حائل بین نیروهای نظامی در یک زمان 24 ساعته قاب چهار نفر از مقامات آشنا با این تحولات گفت: در شب سه شنبه.

PLA اتحاد خارج تا 2 کیلومتر از گشت نقطه 15 (چشمه) و مشابه عقب نشینی است که انتظار به پایان خواهد رسید در ص 17 (Gogra) توسط چهار شنبه شب با ارتش هند عقب متناسب. این است که بر اساس یک درک رسیده در هفته گذشته با بالا هندی و چینی فرماندهان نظامی در یک مرحله ای د-تشدید جریان درگیری های مرزی در Ladakh تئاتر گفت: یکی از مقامات ذکر شده در بالا صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

دو ارتش در حال حاضر ایجاد یک 4 کیلومتر منطقه حائل در Galwan دره محل برخورد مرگبار که در سمت چپ 20 و یک تایید نشده تعداد از سربازان مرده در 15 ژوئن گفت: یک دوم رسمی.

ایجاد مناطق بافر را به طور موقت محدود گشت فعالیت های هر دو ارتش در منطقه است. در حالی که برخی از کارشناسان این را دیدم به عنوان یک گام ضروری دیگران هشدار داد که به طور موقت محدود از گشت حقوق نباید تبدیل به یک دراز مدت قابلیت تضعیف هند حضور و کنترل است.

هندوستان تایمز گزارش داد که روز پنجشنبه در PLA کرده بود خارج شود تا 1.5 متر از اصطکاک مناطق در Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra و ارتش هند نیز به عقب کشیده و متناسب. جزئی نازک شدن PLA سربازان متوجه شده در حساس انگشت در نزدیکی منطقه Pangong Tso.

تصاویر ماهواره ای در روز سه شنبه به نظر می رسد برای تایید PLA عقب نشینی از Galwan دره. “این تصاویر به وضوح نشان می دهد که این سیاره منتقل شده است در Galwan دره. آن را یک گام مثبت اما ثابت تأیید و سخت افروزی هستند باید گفت:” سپهبد Vinod Bhatia (retd) سابق مدیر کل عملیات نظامی است. Bhatia بررسی تصاویر برای HT.

متارکه تلاش شامل نیروهای رقیب عقب کشیدن یک فاصله مشخص از رو کردن سایت های بیشتر عقب نشینی در مراحل به عنوان طرح های پیچیده پیشرفت در تکنولوژی پایه ای بر روی زمین هر 72 ساعت توسط هر دو طرف. آن نیز مستلزم مرحله به مرحله خروج از سلاح و تجهیزات به یک توافق طرفین فاصله و در نهایت ترمیم وضعیت موجود حول و حوش (این وضعیت وجود داشته است در اوایل ماه آوریل).

“ارتش است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در جریان جلو و عقب توسط PLA. آن را بسیار بحرانی به بررسی و reverify هر مرحله از متارکه روند برای جلوگیری از شگفتی گفت:” دومین مقام رسمی که نخواست شناسایی شود.

تایید فرایند راه اندازی شده توسط ارتش شامل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین دیگر هوایی به معنی نظارت و تصاویر ماهواره ای از مناطق گفت: یک سوم رسمی.

نیروی هوایی هند (IAF) در حال حاضر طرح آن قابلیت انجام در روز-و-شب-آب و ماموریت های مبارزه با در Ladakh با خط مقدم جت های جنگنده, حمله هلیکوپتر و چند ماموریت صهردرس گرفتن airborne برای خواستار شب-زمان ماموریت از جلو هوایی در این منطقه مردم آشنا با این موضوع گفت: در روز سه شنبه.

در ایجاد مناطق بافر و انقطاع از گشت کارشناسان تا به حال یک مخلوط پاسخ.

“مناطق جدایی را از بین بردن امکان خشونت آمیز صورت آف. بهتر است برای جلوگیری از هر گونه تماس بین نیروهای رقیب. یک مهلت قانونی برای گشت زنی در این مناطق توسط هر دو طرف تا چیز ثبات باید به کمک” گفت: شمالی سابق فرمانده ارتش سپهبد DS Hooda (retd).

مشارکت در طول سال 2014 در مرز بست در Chumar در Ladakh درگیر توقیف موقت هندی و چینی سربازان گشت مناطق مورد مناقشه.

پیشرفت رضایت بخش از متارکه در Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra می تواند صحنه را برای کاهش تنش در این منطقه انگشت و همچنین به نوبه خود تمرکز در Depsang دشت که در آن PLA را به جلو حضور مانع از ارتش هند را گشت الگوهای گفت: Hooda.

اما دیگران صدا بیشتر توجه احتیاطی تاکید بر این که هند باید قادر به پس از مدت توافق شده — ورزش آن گشت حقوق دوباره. یک مقام ارشد گفت: هند باید هرگز از دست دادن آهنگ از چین “سالامی برش” تاکتیک های به آرامی خاک گرفتن. “سلامی برش” اشاره به یک رشته از عملیات مخفی به منظور دستیابی به یک هدف بزرگتر که دشوار خواهد بود برای به انجام رساندن در یک بروید. او گفت: “ما باید اطمینان حاصل شود که مناطق بافر را تبدیل به یک وضعیت جدید موجود است. این می تواند تنها یک اقدام موقت به منظور تسهیل در مشارکت روند برای بازگرداندن وضعیت موجود حول و حوش. ارتش به طور کامل ورزش گشت حقوق در این منطقه هنگامی که اتفاق می افتد.”

قبل از PLA اشغال موقعیت بهتری در انگشت چهار در اوایل ماه مه هند سربازان ارتش خواهد گشت تا به انگشت هشت که دهلی نو در نظر به قلمرو آن است. جدید چینی مواضع را محدود دامنه هند گشت. انگشتان چهار و هشت هستند 8 کیلومتر از هم جدا.

ارتش همچنین نگه داشتن یک سخت افروزی در طول رقابت مرز در Depsang بخش که در آن یک 2013 چینی نفوذ مسدود دسترسی از سربازان هندی به چندین گشت مسیرهای جمله آنهایی که منجر به گشت امتیاز 10, 11, 11A 12 و 13 یک چهارم مقام گفت.

نظامی تجمع در هندی و چینی عمق مناطق, اما نه نازک با هر دو طرف نگه داشتن گارد خود ، استقرار هزاران نفر از سربازان جت های جنگنده و هلیکوپتر و تانک و توپخانه و اسلحه و موشک و سیستم های دفاع هوایی سلاح همچنان در منطقه است.

متارکه روند پیشرو به هر نوع د-تشدید درگیری های مرزی را آغاز کرده است تحت شرایط مورد توافق طرفین را در ژوئن 30 نشست بین هیئت های رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه است. این درک به نوبه خود در نتیجه زودتر تلاش نمی پرداخت سود سهام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>