UFC اعلام کرده بود که شکست نخورده اسرائیل Adesanya در حال رفتن به دفاع از خود در میان قهرمانی در برابر مدعی بالا Yoel رومرو. UFC 248 رویداد را ببینید Adesanya (18-0 MMA 7-0 UFC) و رومرو مبارزه در T-موبایل آرنا در لاس وگاس در مارس 7. از آن خواهد شد یک بازی جذاب-تا جایی که یک طبقه بالا مهاجم و kickboxer Adesanya طول می کشد در یک خطرناک ضر و کشتی گیر در رومرو.

Adesanya و رومرو (13-4 MMA 9-3 UFC) خود را به حال مرسوم UFC 248 کنفرانس مطبوعاتی در هوستون در جمعه اعتیاد به مواد مخدره مبارزه خود را در ماه مارس است. پس از یک دور از سوالات از روزنامه نگاران این دو درگیر شدید چهره با یکدیگر که در آن آنها همچنان به صحبت کردن مخالفان خود را. بسیار به تعجب مخاطبان و تفریحی دانا, سفید, رومرو و Adesanya شکست را به رقص کردن.

بخوانید | WWE SmackDown Results: آیکون مقابل شیطان مجموعه ای فوق العاده برای مرحله نهایی مسابقات

Adesanya سعی در نشان دادن رقص خود را حرکت می کند پس از رو کردن اما رومرو بود با هیچ یک از آن. کوبا حوصلگی پای خود را قبل از انجام خیره کننده backflip به یک تقسیم می شود.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید:: –

Adesanya نه ترک هر گونه شانس را به یک حفاری در رومرو تاریخچه و گذشته مبارزات ساخت قهرمانی وزن پیش از 185 پوند برخورد. رومرو تا به حال مشکلات ساخت و وزن شده است که اغلب تنبیه کنید برای همین در مسابقات قهرمانی حملات.

“وزن است هرگز مشکل برای من اما من به یک تکه بزرگ از پول خود را اگر او را ندارد وزن” Adesanya گفت.

رومرو, اما, تکذیب تا کنون با مشکلات وزن.

“باور کن من فکر کردن در مورد وزن در حال حاضر” رومرو گفت.

“هرگز در زندگی من تا به حال مشکلات با وزن من. من مشکلی ندارم اما برای سال های بسیاری شده است که سوال بزرگ است. مانند 25 سال است که من وزن است. اولین بار من مبارزه که در وزن در سال 1997 بود. این هیچ مشکلی برای من آن بوده است که سال های بسیاری است.”

Adesanya قطع و اختلاف رومرو کلمات.

“این یک دروغ شما از دست رفته وزن سه یا چهار بار” Adesanya گفت. “چگونه است که درست است ؟ شما وزن از دست رفته در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de