414 کارگران مهاجر که آمد به Uttar Pradesh نشان می دهد Covid-19 علائم

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

انبوهی از مهاجران بازگشته اند به اوتار پرادش از نقاط مختلف کشور در طول coronavirus مستند. این کارگران سرگردان در کشورهای دیگر و تا به حال هیچ کار.

از کسانی که بازگشت حداقل 414 کارگران مهاجر در حال برگزاری نمایشگاه علائم کروناویروس بیماری Covid-19, Hindustan Times ” هندی زبان نشریه هندوستان گزارش شده است. مقامات بهداشتی در اوتار پرادش گفت که تمام کارگران مهاجر در حال آزمایش هستند. وزارت بهداشت و درمان با کمک آشا کارگران که تا کنون آزمایش 3.50 لاخ کارگران آن بیشتر گزارش شده است.

اوتار پرادش وزیر بهداشت Amit موهان پراساد گفت که این کارگران مهاجر هستند اول گرفته شده به خانههای امن که در آن آنها تحت حرارتی غربالگری. مقامات و سپس انجام تست سریع و استخر تست. اگر یک مورد پیدا مثبت در استخر, همه اعضای گروه آزمایش به صورت جداگانه.

این کارگران که نمی نمایش هر یک از علائم و سپس فرستاده شده به خانه قرنطینه به مدت 21 روز. ایجاد کرد و mohalla کمیته ها وظیفه نظارت بر آن دسته از کارگران است.

در ضمن, Uttar Pradesh گزارش 206 تازه موارد Covid-19 روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 4,464 Dr Vikasendu Agrawal مشترک مدیر/دولت نظارت افسر یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP) در بیانیه ای گفت.

این یکی از بالاترین تعداد Covid-19 موارد گزارش شده در یک روز در دولت است.

دولت همچنین از ثبت هشت مرگ و میر بیشتر ناشی از Covid-19 روز یکشنبه در نظر گرفتن تلفات به 112. از هشت مرگ و میر گزارش روز یکشنبه پنج نفر گزارش شده از علیگر در حالی که دو Covid-19 بيمار فوت در کانپور و یکی در مرتا.

آگرا است که در بالا با 27 مرگ و میر پس مرتا (19), مرادآباد (11) و کانپور و علیگر با (8) هر. جانسی, ماتورا و فیروزآباد ثبت چهار مرگ و میر در هر.

از تازه Covid-19 موارد گزارش شده در یکشنبه, بالاترین تعداد 17 تازه موارد گزارش شده از Pratapgarh, 11 از هاپور, 10 هر یک از گوتام Buddh نگر و لخیمپور خیری 9 از Ghaziabad, 8 هر یک از مرتا لاکنو رامپور (اوتار پرادش), سیددهرتهنگر, باهری, غازیپو, سیتپور و پیلیبهیت.

تعداد Covid-19 بيماران ترخيص شده در دولت می ایستد در 2,636 در حالی که تعداد فعال موارد در دولت 1,716.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>