چهل و آمریکایی ها در میان صدها نفر آلوده به کروناویروس جدید در کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن یک مقام آمریکایی روز یکشنبه گفت: پس از دیگر آمریکایی ها در هیئت مدیره در سمت چپ به صورت چارتر پرواز به خانه.

تخلیه همزمان با شدت بالا از هشدارهای مقامات ژاپنی در طول شیوع بیماری مرگبار, ترغیب شهروندان برای جلوگیری از جمعیت و “غیر ضروری کرده است.”

الماس شاهزاده قرار داده شد در 14 روز قرنطینه در اوایل فوریه پس از یک سابق مسافر آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

اما مقامات ایالات متحده اعلام کرد در آخر هفته آنها را ارائه آمریکایی مسافران گزینه ای برای ترک و پرواز به خانه که در آن آنها خواهد شد یکی دیگر از 14 روز انزوا دوره است. چندین دولت های دیگر نیز اعلام کرده اند برنامه ای برای حذف شهروندان خود را از کشتی.

بیش از سه ده آمریکایی ها در حال رفتن خانه, اما, Anthony Fauci, یک مقام ارشد در موسسه ملی سلامت گفت: CBS.

“چهل از آنها بدست آلوده” Fauci گفت. “آنها در حال رفتن به بيمارستان در ژاپن است.”

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا 40 آمریکایی در میان رقم 355 نفر از کشتی است که, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو در اوایل روز شنبه گفت: آلوده شدند.

او گفت که 1,219 مردم در رگ شده بود را آزمایش کردند.

اواخر یکشنبه و به ساعات اولیه روز شنبه, آمریکایی که تصمیم به ترک آورده بودند خاموش کشتی در گروه. آنها از طریق تصویب موقت کنترل گذرنامه اما تحت هیچ چک های بهداشتی آمریکا, مسافر سارا آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت.

آنها سوار اتوبوس رانده شده توسط پرسنل در سر تا پا لباس محافظ و گفته شد که بیش از یک دوجین از خودروهای خواهد سفر را در یک کاروان.

“من خوشحال هستم و آماده رفتن” آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت قبل از خروج از کشتی. “ما نیاز به یک مناسب قرنطینه. این بود و نه آن.”

دولت آمریکا باید مداخله “خیلی زودتر در آغاز” 52 ساله پزشکی مددکار اجتماعی گفت.

“این بیش از حد بود برای ژاپن و آنها باید تا به حال به تحمل بار” او اضافه شده است. “مردم ژاپن سزاوار نیست این. من پر از قدردانی است.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: 400 آمریکایی ها خواهد بود خانه پرواز.

کاهش ترک

دیگر آمریکایی ها در هیئت مدیره کاهش یافته و تخلیه با وجود اینکه هشدار داد که آنها هنوز هم باید منتظر دو هفته و تست منفی برای این ویروس قبل از اینکه اجازه بازگشت به ایالات متحده است.

“سلامتی من خوب است. و من دو هفته قرنطینه است که تقریبا بیش از. چرا من می خواهم برای قرار دادن در اتوبوس و هواپیما با افراد دیگر آنها فکر می کنم ممکن است آلوده زمانی که من صرف نزدیک به دو هفته جدا از آن مردم است ؟ ” توییتی مت اسمیت یک وکیل آمریکایی در این کشتی با همسر خود.

او در توصیف یک شخص آمریکایی مسافر ایستاده در بالکن شعار “ایالات متحده آمریکا” به عنوان اتوبوس وارد شده به آنها را جمع آوری.

“البته در مغایرت با قوانین قرنطینه او با پوشیدن یک ماسک و او را به صحبت کردن با یک مسافر در مجاور بالکن و… شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

ژاپن شده است و قادر به تست تمام کسانی که در هیئت مدیره کشتی با توجه به منابع محدود از تست کیت امکانات و نیروی انسانی آن نیز مورد نیاز توسط مقامات ردیابی گسترش ویروس بر روی زمین است.

‘یک مرحله جدید’

هنگ کنگ نیز گفت: این طرح به منشور پرواز برای 330 ساکنان شهر در کشتی. کانادا اعلام کرد تصمیم مشابه و ایتالیا روز یکشنبه گفت که می خواهد به سرعت آن حدود 35 شهروندان خاموش کردن کشتی.

“ما خواهد بود” وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio و افزود: در یک جلسه برگزار می شود روز دوشنبه به تصمیم می گیرید که چگونه به آنها را به عقب.

مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 1,665 در سرزمین اصلی چین پس از 142 بیشتر مردم از ویروس. بیش از 68,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است.

در ژاپن تعداد زیادی از عفونت های جدید به افزایش خود ادامه داد و با شش مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه. حداقل 59 موارد را در حال حاضر تایید شده است, از جمله بیش از یک دوجین در میان صدها نفر از اتباع ژاپنی و بستگان خود را عودت از ووهان چین, کانون شیوع.

ژاپن پنجمین پرواز اجاره از ووهان حمل 36 و 29 چینی — از جمله همسران — با توجه به عقب در توکیو در مدت کوتاهی پس از 7:00 am (2200 GMT یکشنبه) پخش عمومی NHK گفت. این آخرین پرواز در حال حاضر NKH اشاره به دولت عنوان کرد و گفت.

با افزایش عفونت های محلی و کاتو و هشدار داد این کشور شد “ورود به یک مرحله جدید است.”

“ما در حال دیدن عفونت موارد است که ما قادر به ردیابی خود را از راه های انتقال,” او گفت.

“ما می خواهیم به درخواست عمومی برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر ضروری گردهمایی” کاتو اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im