4-زمان WWE Champion Daniel Bryan ممکن است که در مرخصی به زودی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زمانی که دانیل برایان اعلام کرد که او در حال بازگشت به حلقه طرفداران کشتی در سراسر جهان شاد. برایان بود فن های مورد علاقه در WWE قبل از ضربه مغزی-مشکلات مربوط به او را مجبور به اعلام بازنشستگی خود را. برایان حال تحقق رویای خود را از تبدیل شدن به یک WWE champion زمانی که او زده بود پایین. 5’10 کشتی گیر بازنشسته در سال 2016 با توجه به این موضوع از ضربات مغزی و پس از ضربه مغزی تشنج.

اما تعجب از WWE Universe, Bryan اعلام کرد قبل از رسلمنیا 34 که او پاک شده است برای بازگشت به مربع دایره توسط WWE پزشکان. برایان حتی به WWE champion به زودی به عنوان او به ضرب و شتم AJ Styles در یک قسمت از اسمک دان قبل از از دست دادن آن به کوفی کینگستون در سال گذشته است. در دوم WWE championship اجرای او در مورد حفاظت از محیط زیست در حالی که معرفی یک دوستدار محیط زیست عنوان کمربند.

همچنین بخوانید: WWE Wrestlemania 36 را به محل بیش از دو روز در میان Coronavirus ترساندن

اما در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد 39-ماه-پیر بریان است که به دنبال به قطع کشتی برنامه به زودی. در طول Bellas, پادکست, Bryan نشان داد که او است که به دنبال محدود برنامه در آینده قرارداد با WWE. برایان گفت که او چشم دوخته اند به قطع زمانی که همسر خود را بری می دهد تولد به فرزند دوم خود را.

“این طولانی نیست تا زمانی که قرارداد من است,” او گفت:.

“ما شده است صحبت کردن در مورد چیزی است که ما را از وجود دارد. اما به نظر من در ذهن من آن را تقریبا مانند من فکر می کنم من فقط انجام می شود که تمام وقت کشتی گیر.”

برایان قبلا نشان داد در تعامل با سن آنتونیو که تنها چند ماه به ‘محیط قهرمان’ او خواسته شده بود برای جلوگیری از موعظه در مورد محیط زیست است. برایان گفت که او تا به حال برای متوقف کردن حیله به عنوان آن را تلقی به عنوان یک مسئله سیاسی توسط WWE.

“زمانی که من این کار را انجام محیطی چیزی که آنها در واقع به من گفت که برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد محیط زیست چرا که آنها به من گفت که این یک مسئله سیاسی است و ما نمی خواهید به مقابله با سیاست” Bryan اعلام کرد.

همچنین بخوانید: WWE WrestleMania 36 اتفاق می افتد اما بدون طرفداران

“من گفت:” این یک مسئله سیاسی است. این یک علمی مسئله و علوم بسیار آن را اثبات کند.’ بنابراین به جای نگاه کردن به آن از سمت راست یا چپ نقطه نظر بیایید نگاهی به آن به عنوان ‘هی بهبود محیط زیست یک ضد گلوله ایده برای بهبود همه فرزندان ما زندگی می کند.’ و من فکر می کنم که همچنین چیزی است که مردم می توانند پشت سر هم. اما چگونه شما را که در یک کشتی قالب ؟ من هیچ ایده” برایان ادامه داد.

برایان همچنین اعلام کرد که او تا به حال خواسته WWE به جدید T-پیراهن از محصولات قابل بازیافت.

“در حال حاضر که من یک پسر خوب, دوباره, آنها مانند,” ما واقعا می خواهم شما به پوشیدن یک پیراهن و اجازه دهید به عقب بر گردیم به ساخت تی شرت برای شما دوباره.’ گفتم خوب من واقعا نمی خواهید به انجام این کار است.’ و بنابراین در حال حاضر من در حال کار با آنها در مورد آن و بعد Daniel Bryan پیراهن در حال رفتن به ساخته شده از مواد بازیافتی,” او توضیح داد.

“و من فکر می کنم پنج بطری های پلاستیکی استفاده می شود برای هر پیراهن. به طوری که آنها خواهید بود ساخته شده از بطری های پلاستیکی و مواد بازیافت شده و به نظر من سرد است و این چیزی است که خوب پسر چیزی است که هم نوع سازگار با محیط زیست دوستانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>