4 درصد افزایش در دا مرکزی کارکنان دولت, 48 لاخ مردم به نفع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برجسته

  • دا پیاده 4%
  • دا و در حال حاضر در 21%
  • 48 لاخ کارکنان و 65 لاخ بازنشستگان به نفع

دولت هند روز جمعه اعلام کرد افزایش 4 ٪ در Dearness کمک هزینه معمولا شناخته شده به عنوان DA بالا بردن آن را به 21% های موجود از 17% به مدت 48 لاخ مرکزی کارکنان دولت و 65 لاخ بازنشستگان.

پیاده روی پاک در جلسه هیئت دولت در روز جمعه موثر خواهد بود از 1 ژانویه تا سال 2020 گفت: اتحادیه وزیر Prakash Javadekar.

پیاده روی است که به احتمال زیاد به نفع 1 کرور 13 لاخ خانواده ها و قرار داده خواهد شد یک بار اضافی تومان 14, 595 کرور در خزانه وزیر گفت.

“این چنین است گام های گرفته شده توسط این دولت به نفع دولت مرکزی کارکنان. 7 پرداخت کمیسیون توصیه های انجام شده در سال 2016” Javadekar گفت.

اعلام شده است در همراهی با تاریخ و وزیر دارایی Anurag Thakur بیانیه اخیر در مجلس تایید تعلیق از دا که تبدیل شده بود به علت از ماه ژانویه است.

Dearness کمک هزینه مربوط به تورم و افزایش قیمت کالاهای ضروری. نرخ تورم در نظر گرفته شده برای دا محاسبه است که در تمام هند شاخص قیمت مصرف کننده برای کارگران صنعتی صادر شده توسط دفتر کار در هیماچال پرادش است.

دا یک جزء از حقوق و دستمزد است که محاسبه شده به عنوان یک درصد خاص از حقوق اساسی به دست آمده توسط یک کارمند. پس از تاثیر تورم متفاوت از محل سکونت به محل dearness کمک هزینه بیش از حد طول می کشد که به حساب در محاسبه آن است. دا رو متفاوت برای کارکنان ارسال شده در شهری و نیمه شهری و مناطق روستایی است.

دا محاسبه شده است دو بار در هر سال در ماه ژانویه و ژوئیه.

با توجه به مالیات بر درآمد هند, وب سایت, فرمول دا را محاسبه شد آخرین تغییر در سال 2006.

با پیاده روی در دا بازنشستگی برای بازنشسته کارکنان دولت نیز تجدید نظر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>