4 غیر نظامی که جان خود را در جریان درگیری در شمال دهلی بود زخم گلوله: Doct…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حداقل پنج نفر کشته شدند و بیش از 75 مجروح در روز دوشنبه درگیری ها در شمال شرق دهلی بین گروه هایی که مخالف و کسانی که حمایت شهروندی متمم قانون (CAA). در میان کشته شدگان بودند چهار غیر نظامی که تا به حال رنج می برد گلوله و جراحات و پلیس سر پاسبان متحمل شدید سر صدمات ناشی از سنگ pelting. بسیاری از زخمی ها بیش از حد به ضرب گلوله کشته شد.

گورو Teg بهادر (GTB) بیمارستان در Dilshad باغ دریافت بسیاری از بیماران. بدن بیش از حد نگه داشته بودند در سردخانه. کالبد شکافی انجام خواهد شد در روز سه شنبه خانواده های مربوطه خود را به رضایت.

حداقل 57 از کسانی که مجروح آورده بودند به بیمارستان بیش از حد کشش آن بخش اورژانس ظرفیت در شب دوشنبه به طوری که پزشکان قادر به دقیق تعداد بیماران و کسانی که در یک وضعیت بحرانی است.

بسیاری از مردم به ارمغان آورد به بیمارستان دچار زخم گلوله و صدمات بلانت با توجه به سنگ-pelting.

چند تا به حال نیز پایدار گلوله صدمات ناشی از گاز اشکآور پوسته از کار اخراج شده توسط پلیس. یک نفر دچار سوختگی و آسیب به قسمت بالای بدن به علت یک کوکتل مولوتف.

“تا کنون پنج نفر کشته در درگیری. یک پلیس و پاسبان که تسلیم به یک آسیب شدید سر و چهار نفر دیگر تا به حال رنج می برد گلوله صدمات گفت:” یکی از پزشکان ارشد در حال حاضر در اورژانس بیمارستان خواست نامش فاش نشود.

“از پاسبان تا به حال احتمالا ضربه با سنگ یا lathi” گفت: یکی دیگر از بیمارستان های رسمی در خواست نامش فاش نشود.

امنیت در بخش ورودی تضمین است که تنها کسانی که مجروح شدند و اجازه داده شد در.

بیست و چهار سال Rohit Kumar Shukla یکی از آنهایی که برای اولین بار به ارمغان آورد به بیمارستان با یک گلوله آسیب به ران چپ. “من پسر تعمیرات تصفیه آب” پدرش گفت: Rakesh Kumar Shukla. “او از زمانی که او متوقف به گوش دادن به Hanuman Chalisa بودن خوانده و در یک معبد. ناگهان یک گروه از 10 یا 15 پسر آمد و شروع به شلیک. او دو بار در ران او اما گلوله خارج شد. پزشکان فقط بررسی اشعه ایکس برای دیدن اینکه آیا او نیاز به عمل جراحی است.”

Mohd Irfan, 27, کنار درب زندگی می کند به یک فرد فوت شده در روز دوشنبه درگیری. او در یک کافه سایبر که او اجرا می شود در Maujpur زمانی که او با یک گاز اشک آور پوسته در چشم چپ خود را. “پلیس شد, شلیک گاز اشک آور به کنترل معترضان و چیزی آمد و به من حق در چشم. پزشکان می گویند که من ممکن است از دست دادن بینایی در چشم. من هم نیاز به یک چند بخیه روی بینی من,” او گفت:.

بیست و سه ساله Devdas بود در راه خود را به کار هنگامی که او برخورد کرد و دچار سوختگی. “آسیب های شبیه آن بود که بنزین بمب پرتاب در او,” دکتر گفت:.

“من به طور ناگهانی به یک تماس از او گفت که او گرفته شد به GTB بیمارستان در آمبولانس. او به من گفت که کسی را به پایین پرتاب اسید به او گفت: “مادر خود را Baj.

Dilshad یک بیمار از شیو Vihar مورد حمله قرار گرفت با چوب در Khajuri Khas. او کشیده بود و از یک autorickshaw همراه با چهار نفر دیگر و مورد ضرب و شتم. او را به بیمارستان بردند و از جایی که او با اشاره به GTB بیمارستان.

دیگر به شدت مجروح فرد Rajesh Kumar شده بود ضربه های سنگ در Bhajanpura توسط مردم خشمگین در حالی که در راه خود را به خانه خود را. او تا به حال صدمات پایدار به خود بینی و چشم راست.

یک پلیس سر پاسبان محمد سلیم نیز آورده به بیمارستان با شکستگی انگشت از دست راست و همچنین به مچ دست چپ. “من در تلاش بود برای نجات یک گروه از بچه های کوچک به دام افتاده بین دو گروه از معترضان. من همراه با دیگر پرسنل پلیس موفق به نجات بچه ها اما من صدمه دیده است گفت:” سلیم که در وظیفه برای کنترل اراذل و اوباش در نزدیکی Bhajanpura که در آن یک angry mob مجموعه ای است از یک پمپ بنزین بر روی آتش است.

یکی دیگر از شش پلیس پذیرفته شده اند حداکثر بیمارستان Patparganj از جمله Shahadara DCP Amit Sharma که پایدار ضربه به سر.

“حداکثر بیمارستان Patparganj دریافت 6 پلیس با آسیب های پایدار در ناآرامی های مدنی در بخش هایی از دهلی نو است. چهار بیماران تحت درمان در بیمارستان در حالی که دو نفر دیگر مرخص شده بعد از درمان” گفت: بیانیه ای از بیمارستان است.

در نزدیکی Jag Parvesh Chander بیمارستان حدود 12 نفر آورده شده است در اکثر با جراحات جزئی.

“یک زن و شوهر از مردم دچار شکستگی و یکی از سوختگی. بقیه بیشتر بود بریدگی و کبودی” گفت: Adarsh Kumar, پزشکی, سرپرست بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>