37 منتخب unopposed به Rajya سبها نبرد باریک به 17 کرسی در 5 متحده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با حاکم و حزب مخالف نامزدها برای Rajya سبها انتخابات قایقرانی از طریق unopposed در ماهاراشترا, West Bengal, آسام, هیماچال پرادش تامیل نادو Bihar, Telangana لزبين هاریانا و Chhattisgarh آن مبارزه سختی در Madhya Pradesh, Rajasthan, Jharkhand, Andhra Pradesh و گجرات که در آن انتخابات باقی مانده کرسی در مجلس برگزار خواهد شد و در مارس 26.

نامزد شده بود برای ثبت 55 Rajya سبها کرسی در 17 متحده برای ماه مارس 26 انتخابات. آخرین مهلت برای خروج از نامزدی به پایان رسید در روز چهارشنبه.

در ماهاراشترا هفت نامزد از جمله حزب کنگره ملی رئیس Sharad Pawar, union, وزیر امور خارجه برای عدالت اجتماعی و حزب جمهوری خواه از هند (یک) رئیس Ramdas Athawale انتخاب شده است به مجلس پس از نامزدی مستقل رد شد در بررسی.

هفت وجود دارد خالی از ماهاراشترا به انتخاب اعضای مجلس قانونگذاری. BJP است که بزرگترین حزب در مجلس سابقه سه نامزد NCP دو در حالی که کنگره و شیو سنا هر یک.

این Trinamool کنگره در بنگال غربی شاهد آن چهار نامزد و شاخص تورم مصرف کننده (M) نامزد اعلام شده انتخاب unopposed, مقامات گفت.

Trinamool کنگره نامزدهای Arpita Ghosh دینش Trivedi, Subrata Bakshi و Mausam نور و شاخص تورم مصرف کننده(M)’s Bikash Ranjan باتاچاریا حمایت کنگره اعلام شد منتخب پس از مهلت تعیین شده برای خروج از نامزدی مقالات در 3 ساعت آنها گفت.

پس از TMC-حمایت نامزد مستقل دینش Bajaj نامزدی لغو شد با توجه به دلایل فنی در روز سه شنبه رای گیری برنامه ریزی شده در 26 مارس انجام شد دور با.

در چتیسگر کنگره نامزد K T S Tulsi و Phulo دوی Netam تنها نامزد در نزاع برای دو کرسی از مجلس, از این رو آنها اعلام شد unopposed.

بیهار بیش از حد دیدم هیچ انتخابات به عنوان پنج نامزد برای به عنوان بسیاری از Rajya سبها صندلی اعلام شد unopposed به عنوان وجود دارد بدون برداشت توسط هر یک از نامزدها در آخرین روز خروج از نامزد. پنج نفر انتخاب شده است برای مجلس سنا در برابر جای خالی رخ می دهد در ماه آینده.

وزیر امور خارجه مونتاژ, انزال, افسر بازگشت (RO) برای Rajya سبها سنجی Bateshwar Nath Pandey اعلام اسامی نامزدهای منتخب unopposed یعنی Amarendra Dhari سینگ Prem Chand گوپتا( هر دو RJD), Ramnath Thakur, JD(U), Vivek Thakur ( BJP) و Harivansh Narayan سینگ JD(U).

در اوریسا این BJD نامزدها برای Rajya سبها سنجی بیش از حد انتخاب شدند unopposed به عنوان مخالف بی جی پی و کنگره نیست زمینه هر نامزد برای انتخابات.

BJD به نام Kudumi رهبر Mamata Mahanta سابق Odia بازیگر فیلم Munna خان رهبر اتحادیه کارگری Subash سینگ و توهم Sujeet کومار برای چهار پست های خالی در اوایل این ماه.

در تامیل نادو تمام شش نامزد برای انتخابات دوسالانه از جمله AIADMK M Thambidurai سابق Lok سبها نایب رئیس و DMK رهبر Tiruchi سیوا, وقت مجلس عضو اعلام شد انتخاب unopposed.

این AIADMK دیگر نامزد وزیر سابق و یکی از رهبران ارشد K P Munusamy و حزب حاکم را متحد تامیل Maanila کنگره (Moopanar) رئیس G K Vasan انتخاب شدند.

حزب اصلی اپوزیسیون DMK N R Elango و P Selvarasu علاوه بر Tiruchi سیوا انتخاب شدند و همچنین با توجه به انتشار رسمی از مجلس قانونگذاری دبیرخانه.

دو BJP نامزد Ram Chander Jangra و Dushyant کومار Gautam و یک کنگره طالب Deepender سینگ Hooda نیز انتخاب شد unopposed.

رسمی انتخابات اجتناب ناپذیر تبدیل شده است در ایالات مانند Madhya Pradesh, Jharkhand, Rajasthan و آندرا پرادش به عنوان نامزد از حاکم و احزاب مخالف باقی مانده در نزاع برای کرسی خالی در دوسالانه انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>