35 خانواده مسلمان در گجرات افزایش Rs 3 لاخ برای معبد وصله پینه کردن در تامیل نادو

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaal Saiyed | سورت | انتشار: 6 مارس سال 2020 1:06:24 am

Muslim families raise money for temple, Gujarat Muslim families raise money for temple, Gujarat news, India news, Indian Express معبد ساخت و ساز در راه است. (اکسپرس عکس)

سی و پنج خانواده مسلمان از Paraipatti روستا در تامیل نادو که در حال حاضر حل و فصل در گجرات مطرح تومان 3 لاخ برای وصله پینه کردن از Ambaji معبد مادری خود را ایجاد کرد.

Abdulkhuda Saiyed (53) آمده بود به گجرات 25 سال پیش به همراه برادران خود را. پس از کار برای چند سال در ولسد و بهروچ او حل و فصل در Piraman ایجاد کرد. برادران خود را در حال حاضر حل و فصل با خانواده های خود در منطقه از سورت بهروچ, Valsad, Mehsana و اهوا.

Muslim families raise money for temple, Gujarat Muslim families raise money for temple, Gujarat news, India news, Indian Express Abdulkhuda Saiyed و ویجی کومار. (اکسپرس عکس)

چند روز پیش ویجی کومار یک کشیش معبد که او نیز Saiyed همکلاسی به نام او درخواست کمک برای ساخت Ambaji معبد در روستا. زمانی که Saiyed مطمئن باشید او کمک کومار پایین آمد به Piraman ایجاد کرد با دو نفر از دوستان خود T. راماکریشنان و Muttu پندی.

Saiyed تماس حدود 35 مسلمانان و درخواست آنها برای کمک مالی برای ساخت این معبد را در خود ایجاد کرد.

صحبت کردن به هند اکسپرس Saiyed گفت: “از Rs 3 لاخ برادران من و من اهدا 76,000 تومان. این اولین بار نیست که من اهدا کرده اند به این علت است. حدود دو سال پیش من تا به حال جمع آوری تومان 2 لاخ برای ساخت معبد دیگری از پروردگار گانش در ما ایجاد کرد. وظیفه من این است که برای کمک به مردم از من ایجاد کرد.”

معبد کاهن گفت: “Ambaji معبد قرن ، ساختار ضعیف تبدیل شده بود بنابراین ما آن را تخریب. بازسازی معبد تومان هزینه خواهد شد 50 لاخ. ما جمع آوری پول از ما روستا و مناطق همسایه به عنوان به خوبی. ما هنوز هم سقوط کوتاه از پول است. زمانی که من با نزدیک شدن Saiyed برای کمک مالی او به آسانی به توافق رسیدند. ما همچنین با تماس مردم در بمبئی. Saiyed به من گفت که من می توانید بپرسید برای کمک در آینده نیز هست.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>