یک مادر و شش فرزند فوت کرد زمانی که یک آتش سوزی از بین رفته خانه خود را در اوایل روز شنبه در مرکزی می سی سی پی, مقامات گفت.

پدر بود و تنها بازمانده از 12:30 صبح فروغ کلینتون در یک شهر مورد 26,500 مردم فقط در خارج از پایتخت, شهرستان Jackson. او تلاش ناموفق برای نجات اعضای خانواده و دچار استنشاق دود و سوختگی و بریدگی و کبودی شهرستان سخنگوی علامت گذاری جونز آسوشیتدپرس گفت.

او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی اما “می خواستم برای ماندن در صحنه” جونز گفت.

جونز بعد از آن منتشر شده یک لیست از کسانی که کشته: Brittney پریسلی, 33, و فرزندان او Landon Brookshire, 15; خط پریسلی 13; Lawson پریسلی, 12; گریسون پریسلی 6; مالکوم پریسلی 4; و سعادت پریسلی 1.

صحنه در خانه بعد از آن در روز بود یکی از ویرانی. سوخته باقی مانده از تک داستان قاب چوب خانه تا حدی پوشش داده شده با ذوب جانبداری می تواند دیده می شود همراه با باقی مانده از یک SUV در سوخته گاراژ. لباس و اسباب بازی و مبلمان پهن بود در حیاط پس از آتش نشانان’ مبارزه با فروغ. سارق میله می تواند دیده می شود در ویندوز و یا در برخی موارد بر روی چمن. از آن خواهد شد اگر آنها به حال مانع فرار از آتش.

نزدیک زیر یک درخت, کسی تا به حال سمت چپ یک دسته گل از carnations.

دولت آتش مارشال دفتر در حال بررسی علت آتش سوزی جونز گفت. او گفت: خانه ساخته شده در اطراف 1951. او تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا آن را مجهز به آشکارسازهای دود.

جونز گفت: خانواده کلیسا تا به حال تاسیس یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری پول برای پزشکی و هزینه های مراسم تشییع جنازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im