هوا در هند ادم تنومند و بدقواره B747 حمل 324 سرخپوستان از ووهان مرکزی شهرستان چینی در استان هوبی در مرکز این رمان coronavirus (2019-nCoV) شیوع فرود در فرودگاه دهلی نو حدود ساعت 7: 30 صبح روز شنبه در حالی که کشورهای سراسر جهان تخلیه شهروندان خود را به عنوان تلفات از سرایت رز به 259.

پس از غربالگری اولیه برای علائم در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در پایتخت, همه از آسمان بسیاری از آنها دانش آموزان گرفته شد به دو امکانات قرنطینه توسط ارتش هند و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) در دهلی نو و همسایه Manesar, Haryana.

هیچ یک از evacuees تا کنون نشان داده شده نشانه بودن آسیب دیده توسط ویروس, دولت, مقامات گفت.

“324 ورودی هندی شهروندان از ووهان چین رسیده اند امروز. از این 104 قرار دارد و در هند و تبت پلیس مرزی را Chhawla اردوگاه [جنوب غربی دهلی] و 220 در Manesar. آنها به طور موثر نظارت” اتحادیه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. هر دو امکانات می توانید نگه دارید تا 900 نفر است.

کسانی که در قرنطینه خواهد بود مشاهده شده برای هر نشانه ای از عفونت را حداقل به مدت دو هفته توسط یک تیم مجرب از پزشکان و کارکنان آموزش دیده در امکانات.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در روز شنبه وجود دارد 2,102 جدید تایید عفونت در چین روز جمعه آوردن مجموع به 11,791. حدود دو دوجین دیگر کشورها-از جمله اولین مورد تایید شده در هند — گزارش کرده اند یکی دیگر از 137 موارد است. مرگ و میر افزایش 46 تا 259.

از 324 سرخپوستان تخلیه از ووهان 211 هستند دانش آموزان 110 کار حرفه ای و سه افراد زیر سن قانونی. از آنها 56 از آندرا پرادش 53 از تامیل نادو و 42 از کرالا.

حدود شش نفر دیگر مجاز به هیئت مدیره این هواپیما توسط مقامات مهاجرت در چین به عنوان آنها نشان داد علائم مانند تب بالا مقامات در پکن گفت: خبرگزاری PTI. آنها ممکن است که به انجام آزمایش برای تایید اگر مبتلا به این ویروس هستند.

یکی دیگر از پرواز از هواپیمایی که ترک برای چینی ها در شهر دهلی نو حدود 1:37pm در روز شنبه قرار است به ترابری باقی مانده شهروندان هند در بدترین آسیب دیده استان است.

پنج پزشکان از رم منهر Lohia (RML) بیمارستان بودند که در هیئت مدیره اولین پرواز نیز در دومین پرواز به نظارت بر evacuees هوایی هند سخنگوی گفت.

هند به گزارش روز پنج شنبه اول آن مورد coronavirus با یک زن در کرالا که به تازگی بازگشته به کشور از ووهان تست مثبت است. این کاری است که در انزوا بخش در یک بیمارستان در تریسور است پایدار و وضعیت او رو به بهبود است دولت گفته بود پیش از آن.

تا جمعه هشت نفر بستری برای جداسازی بخش های راه اندازی در دهلی Ram منهر Lohia بیمارستان مشکوک به عفونت بیمارستان, مقامات گفت.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im