300 مهاجر در بر داشت کهنه در دو کامیون هزاران نفر در یک قطار راه آهن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek G Dastidar , Srinath رائو | بمبئی, دهلی نو | به روز شده: مارس 27 سال 2020 3:18:28 pm

coronavirus india lockdown,migrant labourers in train, migrant labourers stuck, indian express مهاجران صبر کنید به هیئت مدیره یک قطار در ایستگاه راه آهن در احمدآباد. (اکسپرس فایل عکس/جاوید رجا)

سه صد کهنه به دو کامیون و هزاران نفر سفر مخفیانه در خالی راه آهن شن کش — داستان از جان کارگران مهاجر به نوعی تلاش برای بدست آوردن خانه ادامه دهد.

در یوتمل ماهاراشترا پلیس تصادفا بر روی کامیون حاوی مهاجران در طول یک بازرسی معمول در بررسی پلیس-پست در دولت مرز با Telangana. یوتمل سرپرست پلیس M Rajkumar گفت: رانندگان ادعا می شود حمل و نقل کالاهای ضروری به راجستان. اما زمانی که پلیس و مقامات درآمد بررسی کامیون های آنها یافت می شود چند صد مردان نشسته در داخل.

“مردان در درجه اول کارگران ساختمانی از بازگشت از حیدرآباد به نقاط مختلف راجستان” Rajkumar گفت که پلیس بودند کاوش چگونه آنها تا به حال موفق به دریافت کنید که به دور از حیدرآباد بدون اینکه ره.

این حادثه از کارگران سفر به طور غیر قانونی در راه آهن حمله گزارش شده توسط اوتار پرادش مقامات به راه آهن. این حمله بود که به ارمغان آورد از تریواندروم به گوراکپور به عنوان بخشی از یک اندازه گیری در سراسر کشور توسط راه آهن برای چنگک جمع کردن رشته با توجه به ملی مستند. در حالی که بسیاری از مردان خاموش کردم در جانسی آن است که روشن نیست از جایی که آنها کردم.

همچنین به عنوان خوانده شده | به عنوان متحده در شرق ارسال SOS, مرکز بیش از حد می گوید: کمک به رشته مهاجران

منابع راه آهن گفت: راه آهن و مدیران بخش های مختلف تا به حال به اطلاع وزارت در مورد آینده تحت فشار از کارگران به آنها اجازه سفر در خالی با چنگک جمع کردن. پس از این موضوع برجسته شد در یک ویدئو کنفرانس روز شنبه به ریاست وزیر راه آهن Piyush Goyal, جنبش همه خالی با چنگک جمع کردن متوقف شده است.

پس از آنها متوجه شد که مهاجران سفر کرده بود در این حمله که از کرالا به راه آهن مقامات اسکن شده از طریق فیلم دوربین مدار بسته به تعیین که در آن آنها تا به حال کردم. آن را به نظر نمی رسد یا Thiruvannanthapuram یا Ernakulum که در آن سهم سود متوقف شده بود. به گفته مقامات در حالی که آنها نمی باید یک رقم دقیق آنها تخمین زده می شود حدود 300 کارگران با استفاده از چنگک جمع کردن.

“این موضوع آورده شده است به ما اطلاع و ما به دنبال آن” Arun Kumar راه آهن و نیروی حفاظت از مدیر کل گفت: هند اکسپرس.

توضیح داد: باز کردن بسته بندی Garib Kalyan بسته

راه آهن هیئت مدیره تا به حال در اوایل این هفته شناسایی بیش از 600 چنگک جمع کردن که گیر کرده دور از پایگاه های اصلی به دلیل مستند. در حالی که سفارش که این آورده می شود به پایگاه های اصلی این وزارتخانه خواسته بود مقامات برای اطمینان از هیچ غیر مجاز و شبانه روزی با توقف تنها مجاز برای خدمه تغییرات.

به عنوان راه آهن مانت تلاش های خود را برای بررسی COVID-19 آن است که با توجه به تکان دادن اجباری breathalyzer آزمون برای loco-خلبانان درگیر در حال اجرا کالا قطار که تنها آنهایی که در عملیات. بسیاری از آنها حاضر همان ترس از عفونت است. مقامات گفت: آنها با توجه به خود گواهینامه و اداره یک “سوگند” به رانندگان.

شنبه راه آهن انتظار دارد که به یک نمونه آماده برای یک غیر AC مربی برای تبدیل به یک جداسازی بخش است. این تغییرات شامل تبدیل دو از چهار تشناب در مربی به دستشویی و حمام با دوش دستی حذف نردبان حذف یک خواب کمتر و جداسازی هر کابین با یک دائم پارتیشن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>